Üzücü habere göre, Prof. Dr. Kemal Memişoğlu'nun annesi için cenaze töreni düzenlenecek. Vefat eden annenin cenazesi, 10 Ekim Salı günü, öğle namazının ardından Levent Barbaros Hayrettin Paşa Camii'nde kılınacak.

RİDEVA Genel Başkanı Recep Albayrak taziye mesajı yayınlandı. Albayrak tarafından yayınlanan taziye mesajında şu ifadelere yer verildi:

“RİDEVA Başkan Yardımcısı ve Kurucu Mütevelli Heyeti Üyemiz,İstanbul il Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu Hocamızın kıymetli Annesinin vefatını derin bir teessürle öğrenmiş bulunuyoruz. Cenazesi, 10 Ekim Salı günü, öğle namazına müteakip Levent Barbaros Hayrettin Paşa Camii’nden kaldırılacaktır. RİDEVA ailesi olarak merhume annemize Allah’tan rahmet ailesine  başsağlığı dileriz”

Hastaya Kızıp Dişlerini Çekti. Doktor Değil Temizlik Görevlisi Çıktı! Hastaya Kızıp Dişlerini Çekti. Doktor Değil Temizlik Görevlisi Çıktı!

Prof. Dr. Kemal Memişoğlu'nun annesinin vefatı, sağlık camiasında saygın bir ismin yaşadığı bu kaybı yansıtıyor ve kendisinin ve ailesinin acısını paylaşıyoruz.