Görevden Alınan Memurun Kurumu Karıştırmak İçin Yaptıkları Pes Dedirtti! Görevden Alınan Memurun Kurumu Karıştırmak İçin Yaptıkları Pes Dedirtti!

Bu hizmet aracının her sabah ilgili Müdür ve aynı zamanda Başkan Vekilinin Iğdır’ın bir beldesinde olan evinden önce oğlunu ve yeğenini alıp ayrı ayrı okullarına bıraktığı, bununla da kalmayıp tekrar beldeye giderek bu kez eşini alıp çalıştığı işyerine bıraktığı öne sürüldü.

DEVLETİN ARACI GÜNDE 2 KEZ SERVİS ÇEKİYOR

Her sabah bu hizmet aracının S.Ş’nin Melekli Beldesi’ndeki evine 2 kez servis çektiği, daha vahiminin ise Devletin hizmet aracını ve yakıtını kendi çıkarları ve ailesinin ihtiyaçları için kullandığı ileri sürüldü. 

SAĞLIK MÜDÜRÜ SADECE İZLİYOR MU?

Bu Müdürün yaptıklarına daha göreve başlayalı 2 ay bile olmayan Iğdır İl Sağlık Müdürünün herhangi bir işlem yapmaması, ve aynı zamanda bu şahısa Destek Hizmetleri Başkanlık sözleşmesi imzalatması tepki çekti. 

BAŞKA ARAÇLARDA AYNI AMAÇLA KULLANILIYOR MU?

Yaşanan olayın çok normal görünmesi tepki toplarken, sağlık müdürlüğüne ait başka araçlarında benzer amaçlar için kullanılıp kullanılmadığı merak konusu oldu. 

SAĞLIK BAKANLIĞI İŞLEM YAPACAK MI?

Videoda açıkça görülen ve aynı zamanda araçlarda bulunan GPS takip sistemi ile mobeselerle de doğruluğu kanıtlanabilecek olan, devletin imkanlarını kendi çıkarları için kullandıkları ileri sürülen şahıslar ve bu şahıslara göz yuman yöneticiler hakkında ,Sağlık Bakanlığından gerekli adımlarım atılması bekleniyor.