Olay, Kartal'ın canlı yayın yapmaya başlamasıyla başladı. Bekircan Kartal, hastanede serum takılmasına rağmen, sağlık durumunun iyi olduğunu takipçilerine bildirmek istedi. Ancak, canlı yayın sırasında Kartal'ın takılan serumdan kan akmaya başladığı görüldü.

Genç fenomen, bu kritik anları canlı olarak izleyen binlerce kişinin şahitliğinde, bir doktorun müdahalesi sırasında darp edildiğini iddia etti. Olayın ardından Kartal, darp izlerini ve kanlı yüzünü gösteren fotoğraflarını sosyal medya hesaplarında paylaştı.

Olay, Avcılar'daki özel hastanenin güvenlik kameraları tarafından da kaydedildi. Kartal'ın şiddet iddiaları, sosyal medyada hızla yayıldı ve geniş bir izleyici kitlesi tarafından tepkiyle karşılandı.

Bekircan Kartal'ın darp iddiaları hala soruşturma altında bulunuyor ve hastane yetkilileri de olayı araştırmak için çalışmalarını sürdürüyor.

SERUM İÇİN 730 TL ÖDEDİ

Duruma tepki gösteren Kartal, hastanedeki doktora ne kadar ödeme yapması gerektiğini sordu. Kartal'a serum için 730 TL ödeme yapması gerektiği söylendi. Fiyatı yüksek bulan Kartal, ödemeyi polis eşliğinde ve evrakları görerek yapmak istediğini iletti. İddiaya göre, bu sözler karşısında öfkelenen doktor, Bekircan Kartal'a tokat ve tekme atıp küfür etti.

"SIRTIMA TEKME VE YÜZÜME TOKAT ATTI"

Olayla ilgili konuşan Bekircan Kartal, "Serumumu 10 dakikada bitirtip canlı yayını bitirmemi istedi doktor. Hastaneden gitmemi istediler. Kocaman bir serum 10 dakika içinde o kadar çabuk bitemez" dedi. Serum için yüksek bir fiyat istendiğini söyleyen Kartal, "Ben de bunu polis ve sağlık bakanlığı elemanlarıyla verebileceğimi söyledim. Sonra doktor sinirlendi ve aileme, şahsıma küfür etti. Sırtıma tekme ve yüzüme tokat attı. Canlı yayını kapatmamı istedi, telefonuma vurdu. Olay yerine polis geldi ama hastane içindeki kamera görüntülerini silmişler ve E-nabız'dan baktım doktorun ismini değiştirip kadın bir isim yazmışlar" ifadelerini kullandı.

"Torba Kanun" Teklifinin Birinci Bölümündeki İlk 29 Madde TBMM Genel Kurulundan Geçti! "Torba Kanun" Teklifinin Birinci Bölümündeki İlk 29 Madde TBMM Genel Kurulundan Geçti!

CNN Türk