Günlük Binlerce Hastanın Giriş Yaptığı Hastanede Görüntü Kirliliği! Günlük Binlerce Hastanın Giriş Yaptığı Hastanede Görüntü Kirliliği!

Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaşanan gizli kamera skandalının zanlısı T.Ö., Bandırma’nın Sunullah Mahallesi’ndeki ikametinde hayatını kaybetmiş halde bulundu.

Olayın Ayrıntıları

T.Ö.‘nün evinin kapısını açmadığı ihbarı üzerine olay yerine giden polis ekipleri, içeri girdiklerinde şahsın cansız bedeniyle karşılaştı. T.Ö.‘nün cenazesi, Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. İlk belirlemelere göre, şahsın ölümünde kalp krizi şüphesi üzerinde duruluyor. Kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için cenaze Bursa Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Gizli Kamera Skandalı

Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin tuvaletine bir çanta içine yerleştirilmiş şekilde gizli kamera düzeneği kurduğu ortaya çıkan T.Ö., daha önce gözaltına alınmıştı. Sorgusunda dört yıl boyunca bu şekilde görüntü kaydettiğini itiraf eden T.Ö., tutuksuz yargılanıyordu.

Soruşturma Devam Ediyor

Polis ekipleri, T.Ö.‘nün ölümüne ilişkin soruşturmayı derinleştirerek devam ediyor. Olayın tüm yönleriyle aydınlatılması için detaylı incelemeler sürdürülüyor. Bu trajik olay, Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaşanan skandalı yeniden gündeme getirdi.