Sağlık Personeline Verilen Hastane Yemeğinde Tırtıl Çıktı!

18 gün önce özel bir şirkete ihale edilen hastane yemeğinde tırtıl çıkması sağlık personellerine verilen yemeklerin kontrol edilmedi sorusunu akıllara getirdi.

Gündem 19.11.2020, 13:35 19.11.2020, 13:37 Güler Sağlam
Sağlık Personeline Verilen Hastane Yemeğinde Tırtıl Çıktı!

saglikpersoneliHABER.NET +90 530 5578393 nolu Whatsapp haber hattını gönderilen tırtıllı hastane yemek fotoğrafları görenleri şok ediyor. Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde sağlık çalışanlarına verilen yemekten tırtıl çıktı.

18 gün önce özel şirkete devredilen hastane yemeklerinden sıkıntı çeken personel, şimdid de yemekten çıkan tırtılın şokunu yaşıyor. Tırtıl çıkmasının haricinde geçtiğimiz gün verilen karnıbahar yemeğinin de küflü çıktığı belirtildi. Yemeklerin önceki döneme göe çok kötü çıktığı da gelen iddialar arasında.

TIKLAYIN

Covid yüzünden zaten kötü şartlar altında görevlerini yapmaya çalışan sağlık çalışanlarına TIRTILLI yemeği reva görev idareyi saglikpersoneliHABER.NET olarak KINIYORUZ. Üstelik tırtıla tutulan tutanağın ardından bugün yarın hallderiz sorunu yaklaşımı da idarenin nasıl bir çözüm üreteceğini merak etmemize sebep oldu.

Süreci yakından takip edeceğiz. 

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (21)
sağlıkçı 6 ay önce
yazılanların fazlası var eksiği yok. zaten yemeklerimiz güzeldi neden özel şirkette devredildi bilmiyorum. Hastane olarak şirketten önce çok güzel yemekler yiyorduk
Nureddin 6 ay önce
Gayet yemekleri güzel çok memnunuz
İnsanvesağlık 6 ay önce
O tırtıl on kez pişse dağılmaz. Çünkü kabuk bağlamış sert fosile dönüşmüştür. Kadın doğum hastanesinde mutfak, malzeme depo, aşçı ve ekip personel herşey vardı. Yemek memnuniyetinin ilde olduğu tek yer. Hastaneler birilerine para kazandırma merkezleri değil. Nitelikli hizmet üreten Emekçilerin çalışma alanıdır. Sözleşme hemen fehs edilmeli.
Sağlıkçı 6 ay önce
Bu bilinçli bir olay olabilir. Ben yemeklerinden memnuniyet duyarım. Ellerinize sağlık
Fizikçi 6 ay önce
Allah belasını versin. Zor şartlarda verilen hakka bak. Hakkımı helal etmiyorum
Sağlık personeli 6 ay önce
Bence bilinçli yapılmış bir komplo yemekleri çok güzel lezzetli istemeyenler zaten yapmış bu oyunu Allah gayretlerini boşa getirmez İnş
Personel 6 ay önce
Arkadaşlar kötü kötü yorumlar yapmayın. Yemekleri. Gayet lezetli
Adalet 6 ay önce
Covid döneminde zor şartlar altında yaptığımız hizmet bu mu. Sağlık Bakanlığı acilen müfettiş görevlendirmeli. Sağlıkçıların tükendiği bu durumda bunu bize reva görenleri kınıyorum.
Sağlık personeli 6 ay önce
Yemeklerinde memnunuz bu bilinçli bir komplo olabilir
Akdede 6 ay önce
Arkadaşlar bu yorumları yapacağınıza, yıllardır orada mutfakta dönen rant, çalınan etler ve gıdaların kamera kayıtları ve bunu gören devlet buna çözüm olarak bir başka kamu kurumu olan öğretmenevine yemeklerin üretimini vermiştir. Öğretmenevi ne zaman özel şirket oldu üstelik maliyet yarı yarıya düştü devletin karını siz hesap edin. Tabi ki firmaların komplo girişimi olacaktır. Bu devlete karşı bir saldırıdır. Tırtılı atan el kırılsın, Tırtılın hala canlı olduğu da resmi kayıtlarda vardır. Biz bu işin takipçisi olacağız kimse merak etmesin. Şu anda katlara giden yemeklerin kaplarının steril ve kapalı olduğunu biliyor musunuz? Öğretmenevi personellerini özel şirket zannedip linç girişimleri de herkes tarafından biliniyor.
Hemşir 6 ay önce
Bu kötü yorum yapanlar hakkında soruşturma başlattılmistir. Herşey DNA testinde çıkacak yani yemekleri gayetee güzel ????
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?