Hasta Şikayetiyle Başhekim Hakkında Soruşturma Açıldı İddiası

Karadeniz Ereğli Diş Hastanesin de başhekimin de adının karıştığı taciz iddiaları gündemi meşgul ederken bir de Bolu’da yürütülen bir soruşturmaya Başhekimin adının karıştığı iddia edildi.

Hasta Şikayetiyle Başhekim Hakkında Soruşturma Açıldı İddiası

Kdz Ereğli Diş Hastanesi Başhekiminin Bolu da bir hastaya implant yaptığı yapılan işlemin hatalı yapılması nedeni ile hastanın şikayeti ile soruşturma yapıldığı müfettişlerin Bolu da ki incelemeleri bitirip Kdz Ereğli ilçesine önümüzde ki günlerde soruşturma amacı ile gelecekleri bilgisi güvenilir kaynaklardan alındı.

Başhekime 3. Soruşturma da Açıldı! haberi için tıklayınız

Bolu da 3 kuruş fazladan kazanma Peşinde koşacağınıza Diş Hastanesi üzerinden bölge halkına daha iyi nasıl hizmet veririm diye mesai harcamanızı beklerdik.

Yanlış tedavi olmasa imiş tam gaz devam mıydı?

Para hırsınız umarız gerçek değildir!

Bilindiği gibi kamuda çalışan doktorların özel muayenehane açmaları, özel hastanelerde çalışmaları kanunen mümkün değil. Saglık bakanlığı bu sebeple tatmin edici maaş ve döner sermaye uygulamasını sürdürüyor.

TIKLAYIN

Özellikle Başhekimlerin döner sermaye ücretlerinin yüksekliği ve diğer personelleri de benzer hususlarda denetleme yükümlülükleri göz önünde bulundurulduğunda yaptığınız hiç etik değil sayın hocam.

Başhekime grup seksten sonra implant soruşturması haberi için

Saglik bakanlığına bir merakımızı daha iletmek isteriz ;

 Her yolsuzluğa hak verilen kurumda taciz olaylarıda örtbas mi ediliyor?

Eşleri burada çalışan kişiler sizce huzurlularmıdır?

Şikayetçi olan bayanların şikayetlerini aldırmaları için araya girenler, baskı yapanlar PESİNİZDEYİZ...

AKGÜN HABER

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2020, 11:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hemşire
Hemşire - 5 ay Önce

Son zamanlarda hiç demeyelim öncedende vardı fakat bir şekilde ört basır oluyordu, şimdi gündeme geliyor daha bu göndeme gelen bir kaçı birde ört nasır olanlar bir gündeme gelse tacizin her türlüsü ve alası.türkiye parmaklarını ısırır.

SIRADAKİ HABER