Cem Yılmaz: Sağlıkçılarımız 'Bize Gelmezler' Demesin!

Cem Yılmaz'ın Bakanlığa yaptığı sağlık çalışanları için ücretsiz söyleşi teklifinin yankıları sürmeye devam ediyor. Fahrettin Koca'nın ardından Ekrem İmamoğlu'da Yılmaz'ın çağrısına kayıtsız kalmamıştı. Cem Yılmaz'dan Ekrem İmamoğlu'nun harbiye açık hava sahnesi hizmete hazır açıklamasına cevap geldi.

Gündem 22.10.2020, 23:42 23.10.2020, 00:46 Güler Sağlam
Cem Yılmaz: Sağlıkçılarımız 'Bize Gelmezler' Demesin!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Twitter hesabından Sağlık Bakanı Koca'ya seslenerek, "Tüm ülkede, sağlık personeline, canıyla kanıyla mücadele eden bütün savaşçılarımıza moral toplantıları söyleşiler organize ederlerse hiçbir ücret almamak kaydıyla katılmayı görev bilirim" demişti. Haberi okumak için tıklayınız.

Cem Yılmaz'ın çağrısına önce Sağlık Bakanı Fahrettin Koca (Haberi okumak için tıklayınız.), ardından İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu da yanıt verdi.

Ekrem İmamoğlu sosyal medyada, "Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnemiz sağlık çalışanları ile buluşmanız için hizmetinizde. Bu süreçte üstün gayret gösteren sağlık çalışanlarımızın emrindeyiz" mesajını paylaştı.Haberi okumak için tıklayınız.

TIKLAYIN

"BU BİRLEŞTİRİCİ TAVRA ORTAK OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUM"

Cem Yılmaz da İmamoğlu'na karşılık olarak şunları yazdı:

"Sayın Başkana çok teşekkür ediyorum. Bu güzel, birleştirici tavra ortak olmaktan çok mutluyum. Ankara ile görüşüp hızla organize oluruz. Diğer şehirlerimizle ilgili de sağlıkçılarımız 'bize gelmezler' demesin. Elimden geleni en iyi şekilde yapacağım. Sağolun."

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
Muhammed 7 ay önce
İşimiz şovmen lere kaldıysa yandık.
15
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?