Belediye Başkanı Yine Sağlık Müdürünü Suçladı: Korona Müdür Yüzünden Yayıldı!

Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Sungurlu ilçesinde artan koronavirüs vakalarının sorumlusu olarak daha öncede gösterdiği İlçe Sağlık Müdürünü yeniden hedef tahtasına koydu: Koronavirüs salgınının Sungurlu’da yayılmasının nedeni İlçe Sağlık Müdürü dedi.

Gündem 21.09.2020, 14:16 21.09.2020, 14:25
Belediye Başkanı Yine Sağlık Müdürünü Suçladı: Korona Müdür Yüzünden Yayıldı!

Koronavirüs salgınının Sungurlu’da yayılmasının nedeni olarak İlçe Sağlık Müdürü olduğunu açıklayan Başkan Şahiner, eleştirilerin odağı oldu.

Belediye Başkanından Sağlık Müdürüne Koronavirüs Suçlaması! haberi için tıklayınız

TIKLAYIN

Kendisine yöneltilen eleştirilere sert bir karşılık veren Başkan Şahiner, “Ben kâle almayıp cevap vermedikçe kuduruyorlar. Mevlana ne güzel demiş ‘Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verecek bir cevabım var. Lakin bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye” dedi.

Sağlık çalışanlarına minnettar olduğunu vurgulayan Şahiner, “Sungurlu’da artan koronavirüs vakalarına dikkat çekmek istediğini ve bunun tek sorumlusunun iş bilmez, yöneticilik vasfı olmayan, siyaset ile o koltuğa oturan İlçe Sağlık Müdürü olduğunu yineleyen Başkan Şahiner, “Gecesini, gündüzüne katan, bu zorlu süreçte emek veren, alın teri döken, fedakarlık yapan başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere hiç kimseyi töhmet altında bırakmak gibi bir niyetimiz olmadı, olamazda. Hata ve ihmal varsa bunu söylemek bizim görevimiz” diye konuştu.

“KİME YARANMA DERDİNDESİNİZ?”

Şahiner açıklamasını şöyle sürdürdü:“Kendini basın zanneden çapulcu, ayak takımı, şahsiyet yoksunları, yüzüne tükürsen yarabbi şükür diyecek insanlar, haber yaptığını zannederek bizleri sağlık çalışanlarıyla karşı karşıya getirme gayreti içerisine girmiş, ‘Falanca şunu demiş’ tarzında kendi çapları kadar bir şeyler yazıyor diyen Başkan Şahiner, “Hayır mı, kime yaranma derdindesiniz? Sahipleriniz ihale sözümü verdi yine?”

Yorumlar (2)
uzun adam 1 ay önce
hayırdır başkan, doktor bey kuyruğuna bastı herhalde
Tepecix 1 ay önce
Kardeşim madem bı haber yapıyorsunuz. İki fotonun arasına bı çizgi,yırtık koycaniza herhangi bi delil ispat, mahkeme kararı,yazılı bı beyarname koyun.
Buu bı vebaldir koskoca bı sendikanin başkanının ve üyelerinin hakkına girmektir.
Her önüne geleni siz alıp haber yapıyorsunuz heralde..
Siz hic bu suçlamalar hakkında karşı tarafla görüşüp özgür habercisiniz ya görüşünü alıp,suçlamaları görüşüp konuştunuz mu....
Koskoca 900u aşkın üyesi olan bı sendikanin bu kadar basit mi adını bu sekilde anmanin..
Hani delil hani belge kelime oyunlariyla canbazligiyla olmuyor bu işler..
Genel başkan dahil o kadar insanın günahını vebalini almak bu kadarmi basit..
Ben bu haberi hiç yakıştıramadım..
Olmadı yarın bende geliyim sevmediğim kim varsa saydiriyim hepsine...
12
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?