Hastanelerdeki Yemek skandalları bitmiyor! Personele “pişmemiş” tavuk verdiler! Hastanelerdeki Yemek skandalları bitmiyor! Personele “pişmemiş” tavuk verdiler!

Abdurrahman Karataş için düzenlenen ‘Şehitlik Belgesi’ töreni, duygu dolu anlarla gerçekleşti. İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç, şehidin eşine belgeyi teslim etti. Prof. Dr. Koç, sağlık çalışanlarının büyük bir özveriyle görevlerini yerine getirdiklerini vurgulayarak, tüm şehitler için dua etti ve aile üyelerine başsağlığı dileklerini iletti.

Abdurrahman Karataş'ın genç yaşta hayatını kaybetmesinin üzüntüsünü yaşayan eşi Anakız Karataş, duygularını paylaştı. Anakız Karataş, “Eşimi kaybetmek büyük bir acı. Onun anısı her zaman kalbimde. Rabbim devletimize zeval vermesin. Bu belge, bizim için en büyük onur kaynağı oldu” dedi.

İl Sağlık Müdürlüğü'nde düzenlenen şehitlik belgesi teslim törenine, Personel Hizmetleri Başkanı Uz. Dr. Hakan Çetinkaya ve şehidin babası da katıldı. Bu özel etkinlik, sağlık çalışanlarının özverisi ve fedakarlığının bir yansıması olarak önemini koruyor. Abdurrahman Karataş'ın anısı, ailesi ve meslektaşları tarafından sonsuza kadar yaşatılacak.