Greyfurt Mucizesi: Sağlıklı Yaşamın Gizli Kahramanı Ortaya Çıktı! Greyfurt Mucizesi: Sağlıklı Yaşamın Gizli Kahramanı Ortaya Çıktı!

Kula Devlet Hastanesi'nde güvenlik görevlisi olarak çalışan Ramazan Topal, geçtiğimiz günlerde görevi sırasında beyin kanaması geçirmiş ve ilk müdahalesi yine aynı hastanede yapılmıştı.

Hastane güvenliği sevk edildiği Salihli Devlet Hastanesi'nde yaşam mücadelesini kaybetti. Topal için bugün görev yaptığı hastanede tören düzenlendi.

Manisa Sağlık İl Müdürü Uzm. Dr. Erol Karaca'nın da katıldığı törende genç yaşta hayatını kaybeden Ramazan Topal için helallik alındı. Tören sırasında Topal'ın mesai arkadaşları, tabutunun üzerine güller koyarak duygusal anlar yaşadı.

Manisa Sağlık İl Müdürü Uzm. Dr. Erol Karaca ve Kula Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Cansu Sarıgül, sağlık camiası ve Topal ailesine başsağlığı dileklerini iletti.

Ramazan Topal'ın cenazesi, törenin ardından Süleyman Şah Camii'ne getirildi. Burada ikindi namazının ardından kılınan cenaze namazında, Topal'ın ailesi ve yakınları duygusal anlar yaşadı. Cenaze namazını ise Topal'ın amcası Mahmut Topal kıldırdı.

Genç güvenlik görevlisi, okunan duaların ardından gözyaşları arasında Kula Asri Mezarlığı'na defnedildi.