Bankalar seçimlere 14 gün kala adeta para musluklarını açmaya başladı. Seçimlere sadece 14 gün kala, kamu ve özel bankaların kredi muslukları açılmaya başlandı. Resmi sitelerinde her türden kredi kampanyalarını duyurmaya başlayan Bankalara İş  bankası’da eklendi.

İş Bankası, müşterilerine yönelik faizsiz 20 bin TL kredi kampanyasıyla dikkat çekti. Kesesinin ağzını açan İş Bankası, herkese eşit koşullarda faizsiz kredi imkanı sunuyor. Kredi geri ödemesi ise 6 eşit taksitte yapılacak olan 20 bin liralık kredi imkanından yararlanmak için İş Bankası şubelerine başvurulması gerekiyor.

15-30 nisan arası..

İş Bankası, müşterilerine faizsiz nakit avans imkanı sunuyor. Ancak kampanyadan faydalanmak isteyenlerin belli şartları yerine getirmesi gerekiyor. Kampanya, 15-30 Nisan 2023 tarihleri arasında geçerli oldu ve sadece İşCep uygulamasını indirerek müşteri olanlar ile kredi kartı başvurusunda bulunanlar bu fırsattan yararlanabildi.

İş bankasının benzer kampanyalarından yararlanmak için sitemizi takipte kalınız. İşCep uygulamasını indiren ve İş Bankası müşterisi olanların faydalandığı bu kampanya 30 Nisan günü (dün) sona erdi. Kredi kartı başvurusunda bulunarak faizsiz nakit avans kampanyasından faydalınabilindi.

Kampanya kapsamında, müşteriler 15.000 TL'ye kadar nakit avans kullanabilecekler. Geri ödeme ise, kredi kartı borçlarıyla birlikte yapılabilecek. İş Bankası'nın bu kampanyası, müşterilerine ekonomik açıdan büyük fayda sağlayacak bir fırsat sunuyor. Kampanya hakkında daha fazla bilgi için İş Bankası'nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Faizsiz nakit avans, 5 ay vade ile 300 TL ile 20.000 TL arasında kullanılabilecek. Nakit avans, en fazla 2 taksit halinde çekilebilir. Kredi kartı başvurusu onaylananlar, kredi kartı gelmeden önce tanımlanacak nakit avansın %50'sini kullanabilirler (limit 5.000 TL). 5 aydan uzun süreli taksitlerde ve 20.000 TL üzerindeki kredilerde farklı faiz oranları uygulanıyor.

Kampanya tanımlamaları 7 gün içinde yapılıyor ve herkes kampanyadan sadece bir kez faydalanabiliyor.