Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Yemekten Zehirlenen Personele Rapor Verilmedi Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Yemekten Zehirlenen Personele Rapor Verilmedi

Olay, Say'ın evinde gerçekleşti. Ramazan Say, elektrikli aletin arızasını gidermek istediği sırada, henüz belirlenemeyen bir nedenle elektrik akımına maruz kaldı.

Çevreden gelen ihbarlar üzerine olay yerine hızla ulaşan sağlık ekipleri, Ramazan Say’a ilk müdahaleyi yaptı. Ancak, yapılan kontrollerde Say’ın kalbinin durduğu tespit edildi. Sağlık ekiplerinin olay yerindeki tüm çabalarına rağmen Ramazan Say, müdahalelere cevap vermeyerek hayatını kaybetti.

Otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu’na gönderildi

45 yaşındaki Ramazan Say’ın cansız bedeni, otopsi işlemleri için Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Bu üzücü olayın ardından Say’ın yakınları ve sevenleri derin bir üzüntü yaşadı. Olayla ilgili incelemeler devam etmekte olup, yetkililer kazanın nedenini belirlemek için detaylı araştırmalarını sürdürüyor. Bu trajik kazanın ardından güvenlik önlemlerinin önemi bir kez daha vurgulanmış oldu.