PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sağlık Personeli Teşvik Ek Ödeme Tutarları (112 ve Birinci Basamak)

Sağlık Bakanlığı Birinci Basamak Sağlık Tesisleri ile 112 Birimlerinde görev yapan sağlık personeli teşvik ek ödeme tutarlarına ait tablo haber detayınızda.

Ekonomi 09.11.2022, 17:26 11.11.2022, 12:43 Cansu Polat
Sağlık Personeli Teşvik Ek Ödeme Tutarları (112 ve Birinci Basamak)

9 Kasım 2022 tarihli Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Sağlık Bakanlığı Ek Ödeme Yönetmeliğinde değişikliği öngören Yönetmelik sonrası Birinci Basamak ve 112 Birimlerinde görev yapan personelin teşvik ek ödeme tutarları belli oldu.

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan düzenleme ile birinci basamak sağlık kuruluşları ile 112 birimleri, entegre hastanelerde görevli sağlık personeli kapsam içerisine alındı.

Mutemet Muhammed Doğan’ın yayımladığı Birinci Basamak Sağlık Tesisleri ve İl Sağlık Müdürlükleri personelinin taban ek ödeme tutarları tablo halinde yayımlandı.

Eczacı Teşvik Ek Ödemesi 2022

Yayınlanan tabloya göre birinci basamakta görev yapan Eczacı kadrosundaki personelin %15’lik vergi diliminde 3524,12 TL net teşvik ek ödeme alabilecek. Tekniker yada teknisyen kadrosundaki çalışan ise %15’lik vergi diliminde 469,88 lira teşvik ek ödeme alabilecek.

Şube Müdürü Teşvik Ek Ödemesi 2022

Şube Müdürü olarak görev yapan personel ise %15’lik vergi diliminde teşvik ek ödemesi olarak 2349,42 lira ödeme alabilecek.

112 Personeli Teşvik Ek Ödemesi 2022

112 birimlerinde görev yapan sağlık personeli ise %15’lik vergi diliminde 939,77 lira alırken %35’lik vergi diliminde 716,65 lira net teşvik ek ödeme alabilecek.

Diğer unvanlardaki personelin aldığı taban ek ödeme tutarları şu şekilde olacak:Sağlık Personeli Taban Ek Ödeme Tutarları (Birinci Basamak ve 112)Sağlık Personeli Teşvik Ek Ödemesi 2022

Yorumlar (58)
vay anasına 1 ay önce
vay adaletsiz dünya. bırakın farklı adlar altında sözde iyileştirmeler yapmayı. adam gibi tek elden emekliliğe de etki eden bir ödeme sistemi oluşturun. bu ne amk
Aksaray112 1 ay önce
112 şoförün 112 sağlık personel ve sağlık personelinden yüksek alması yanlış olmuş, yoksa en az öyle alınmalıydı, memur hizmetliye bişey verilmemiş. Teşvik alttan başlasa en az 1000 tl alarak yukarı doğru gitse daha mantıklı olurdu
Nedim ş 4 hafta önce
ARKADAŞ KISMEN HAKLISIN ANCAK ŞOFOR SADECE ARAÇ KULLANMIYOR SAĞLIKÇIYLA HAREKET EDİYOR UNUTMA,YİNEDE HAKLILIĞIN VAR EN ALTTAKİ 300-400 ALIRKEN MESELA DOKTORLARIMIZ UÇMUŞTA GÖKYÜZÜNDE GEZERKEN ONLARIN TEK BAŞINA OLMADIĞI MUTLAK HAZTIRLANIP EKİBİYLE DEĞERLENDİRİLMELİYDİ!! SAĞLIKÇI NASIL VERİMLİ, ŞEVKLE VE BU TEŞVİKLE ÇALIŞIR SORU İŞARETİ!!!!!
Lisan sağlıkçı 1 ay önce
Lisans mezunu sağlıkçıların teşvik çok düşük kalmış. En az 2000 olmalıydı..seçimlerde de drlardan oyu alırlar.
Altta kalanın canı çıksın 1 ay önce
Hizmetliye çok vermişşiniz yarısını alın
attci 1 ay önce
siyasetle gelen hiç bi iş yapmayan entegre ilçe hastanesi müdürüne 1800 tl veriyorsunuz ,sahada hastanın herşeyi ile uğraşana 700 tl. yatacak yeriniz yok valla
Kara Murat 1 ay önce
Sözleşmeli işçi (696) geçerlimi
Memur 1 ay önce
Ula dünyaları aldınız ne tediyesi bitiyor ne ikramiyesi ne yol parası. Bunu da almayın bir zahmet.
Sürekli memur 1 ay önce
Sen ne zaman işçi memur ayrımını ogrenirsen o zaman sana da olur
Broo 1 ay önce
Kanka saglik personeli dio işçi değil
Hbb 1 ay önce
Biz ikramiye alınca size de geçerli olur
Ssss 1 ay önce
Güvenlikler neden alamıyor pardon da? O kadar ölen nöbet arkadaşlarımız var canımızı öne koyup uğraşıyoruz değerimiz sıfır.
Adalet.! 3 hafta önce
Tediye-İkramiye bunlar ne oluyor...Onbinlerce Üniversite mezunu işsiz, iş bulanda asgari ücret bile alamazken biz ne kadar da az şükrediyoruz...
Sahte kabadayı 1 ay önce
Olayda ilk sıvışan siz oluyorsunuz.Sonrada Benim yetkim yok başım belaya girer diyor çoğu. ozaman bostan korkuluğumu koydular sizi. Aldığınız para çok bile
Kara Murat 1 ay önce
Görüyoruz ki memurun gözü işçinin maaşında ikramiyesinde hak etmeden maaş alan memurun boğazımda kalsın maaşı..
Sağlıkçı 1 ay önce
Kara Murat memurun sizin maasinizda gözü yok bu bir.ikincisi o memurlar senin gibi bir pariye yalakalık yapıp ise girmemisler.hepsi kpss ile sınava girmiş ve kazanmış insanlar bence sen kendini sorgula kactane ihtiyaç sahibinin hakkını yiyerek birilerine yalakalık yaparak ve hakkın olmayan bu işe kimin hakkını yiyerek girdiğini.
Tarkan 1 ay önce
Onun bunun torpili ile El Ayak Öperek işe giren Sürekli işçinin aldığı bütün Para Haram
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın