PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sağlık Müdürlüğü Promosyon Sözleşmesini Tek Taraflı Feshetti

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü, Yapı Kredi Bankası ile yapılan promosyon sözleşmesini tek taraflı olarak feshettiğini Bankaya bildirdi.

Ekonomi 01.09.2022, 18:55 03.09.2022, 14:38 Cansu Polat
Sağlık Müdürlüğü Promosyon Sözleşmesini Tek Taraflı Feshetti

Maaş promosyon sözleşmesi ile ilgili güncelleme yapılması için bankaya resmi yazı gönderen Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü’nün tek taraflı olarak sözleşme protokolünü feshettiği öğrenildi.

23 Ağustos tarihinde promosyon sözleşmesi ile ilgili Sağlık Müdürlüğü tarafından basına açıklama yapılmıştı. Sağlık müdürlüğü açıklamasında; bankayla gerekli resmi yazışmaların yapıldığını, verilen süre içerisinde gelen cevaba göre güncelleme veya fesih işleminin promosyon komisyonu tarafından değerlendirileceğini personellerine duyurmuştu.

 Maaş Promosyonlarıyla İlgili Son Haberler; 

saglikpersoneliHABER.NET ‘e gelen son dakika bilgisine göre Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Yapı Kredi Bankası ile 2021 yılının Aralık ayında yaptığı promosyon sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti. Sözleşme fesih tarihi ise 01.12.2022

Sağlık Müdürlüğü sözleşme feshiyle ilgili Yapı Kredi Bankasına gönderdiği yazıda maaş ödemeleri protokolünün 11. Maddesinde; … Ancak Taraflar,; 2 (iki) ay önceden yazılı olarak feshini ihbar etmek koşuluyla saglikpersonelihaber.net promosyon protokolünü tek taraflı olarak feshetmeye yetkilidirler” maddesi hatırlatılarak fesih işleminin yapıldığı öğrenildi.

Yine promosyon protokolünde yer alan “KURULUŞ, tarafından protokolün feshinin talep edilmesi veya fiilen sona erdirilmesi veya BANKA açısından fiilen işbu protokol konusu hizmetin verilebilme olanağının kalmaması halinde BANKA, işbu protokol konusu hizmeti vermeyecek ve protokolü fesh edebilecektir” hükümleri gereğince 01.12.2022 tarihinde sözleşmenin feshi işlemlerinin tamamlanması Bankadan istendi.

Sağlık Çalışanlarına 3 Yıl İçin 9 Bin 410 Liralık Rekor Promosyon! başlıklı HABERİMİZE TIKLAYARAK iptal edilen promosyon sözleşmesinin yapıldığı ANLAŞMA haberini inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (20)
Beton 4 hafta önce
Beton yetmez betooon (alkış). emeği geçen herkesin emeğine sağlık.
HEMŞİRE 4 hafta önce
KARABÜK' TE HERKES AYAKTA UYUYOR. UYANININNN ALOOOOOOOOOO
Atilla 4 hafta önce
Bravo diger kurunlara da örnek olsun.
KRAL ÇIPLAK 4 hafta önce
uyuma SAMSUN sağlık sen
hasan 4 hafta önce
sensikanın yapamadığı tek adam cebinden harcayarak dilekce vererek yaptı tebrik ediyorum
Kızıl elma 4 hafta önce
Hadi KONYA uyuma göster kendini
abc 4 hafta önce
uyuma rize. sende personeline sahip çık
Röntgen 4 hafta önce
Sözleşmeyi iyi yapmış lar bizim sizlesmede öyle bir madde yok fesih
Mehmet 4 hafta önce
Samsun uyuma
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
10
kapalı
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?