PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Bu İlde Sağlıkçı Promosyon Sözleşmesi Revize Edilecek!

Sağlık Müdürlüğü ile Banka arasında yapılan maaş promosyon anlaşmasının revize edilerek ek protokol ile ilave promosyon ödemesi yapılacağı öğrenildi.

Ekonomi 31.08.2022, 17:19 03.09.2022, 14:38 Cansu Polat
Bu İlde Sağlıkçı Promosyon Sözleşmesi Revize Edilecek!

Gaziantep’te promosyon sözleşmesi ile ilgili yaşanan gelişme sağlık çalışanlarının aylardır dile getirdiği promosyon anlaşmalarının revize edilmesini yeniden gündeme getirecek.

Gaziantep’te daha önce Sağlık Müdürlüğü ile Banka arasında yapılan promosyon sözleşmesinin yoğun çalışmalar sonrasında yeniden güncelleneceği öğrenildi.

Promosyon protokolü ile ilgili Gaziantep Sağlık Sen’den öğrenilen bilgiye göre; sağlık müdürlüğü yetkililerinin yoğun çabaları sonrasında promosyonla ilgili olumlu haber geldiği öğrenildi.

Sağlık çalışanlarına yönelik daha önce yapılan pormosyon sözleşmesine ek protokol yapılarak sağlık çalışanlarına ilave bir promosyon ödemesinin yapılması konusunda ciddi ilerleme kaydedildi belirtildi.

Yorumlar (10)
HER İLDE YENİLENMELİ 4 hafta önce
YENİLEMEYEN BANKALARA YAPTIRIM OLMALI
edip 4 hafta önce
her ilde sözleşmeler fesh edilmeli. 5 yıllığına 6 bin lira gibi komik bir rakam aldık. maaşlarımızın ise yarısını halen almadk
Çabuk Revize Edilmeli 4 hafta önce
Revize yapılacak ama ne zaman ? Paranın değeri daha da düşmeden acilen paralar hesaplara yatırılmalıdır. Sendikalar göreve.
Midazolam 4 hafta önce
Tamam ağam,kusura bakma hemen revize ediyoruz.
Sağlıkçııı 4 hafta önce
Böyle giderse bir çoğu kendiliğinden zamanı dolduğu için revize edilecek de benim anlayamadığım Eskişehir de iki ayrı kurum promosyon a rekor imza deniyor Aöf 41.5 bin iken Eskişehir deki sağlık personel sayısı iki katıyken 35.200 bu nasıl oluyor personel sayısı çok para akışı fazla neye göre belirleniyor yada bu sağlık müdürlüklerinde neler oluyo acaba mı falan filan feşfeken
TDK 4 hafta önce
Feşfeken ne demek? Okuma ve yazma öğrenmeden sana promosyon yok...
#yapanyapmışzatenyapacağını 4 hafta önce
Zamanında düşük rakama anlasırken personeli mağdur edenler,şimdi yaptıkları anlaşmayı revize ederken bide işin reklamını yapıyor.daha ne rakamlar olduğu bile belli değilken yazık
ado 3 hafta önce
çok doğru bir tespit
Birisi 4 hafta önce
Asparagas haber
Sağlıkçılar yalanlarinizdan bıktı. 4 hafta önce
Bu promosyon yapıldığında sağlık sen öve öve bitiremedi. Olası bir yenileme olursa yine biz yaptı diye yalanla caka satacaklar. Evet promosyonların iptali için, Sağlık Müdürlüğünün girişimleri var.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?