PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

14 Günlük Maaş Farkları İçin Maliye Bakanlığı Sistemi Açtı

Hazine ve Maliye Bakanlığı kamuda görev yapan personelin 14 günlük maaş farklarının hesaplanabilmesi için sistemi akşam saatlerinde açtı.

Ekonomi 19.07.2022, 00:50 20.07.2022, 05:25 Cansu Polat
14 Günlük Maaş Farkları İçin Maliye Bakanlığı Sistemi Açtı

Muhasebat Genel Müdürlüğü 14 günlük maaş farkları için maaş hesaplama modülü sistemini aktif etti.

Genel Müdürlük tarafından tüm birimlere gönderilen konuyla ilgili duyuruda; katsayı artışından kaynaklanan 14 günlük maaş farkı hesaplama işleminin 18 Temmuz 2022 tarihinden itibaren harcama birilerinin kullanımına açıldığı duyuruldu.

Diğer taraftan 4B statüsünde görev yapan sözleşmeli personel ile kadro karşılığı görevli sözleşmeli personelin 14 günlük maaş fark ücreti hesaplamalarının 19 Temmuz tarihinde açılacağı öğrenildi.

14 günlük maaş farkları ile ilgili düzenlenecek banka listelerinin banka şubelerine elektronik ortamda aktarılması ile ilgili çalışmaların devam etmesi ve henüz tamamlanmamış olması hasebiyle 14 günlük maaş fark banka listelerinin daha önce olduğu gibi disket, CD, e-posta ve benzeri yöntemlerle ulaştırılması gerektiğinin altı çizildi.

Not: Daha önce duyurduğumuz gibi memur maaş 14 günlük fark ücretlerinin 18 Temmuz’da sisteminin açılacağı haberimiz Muhasebat Genel Müdürlüğü duyurusuyla gerçekleşmiş oldu. 20 Temmuz tarihi itibari ile listelerini tamamlayan kurumların ödemelerini personeline yapılabileceğini aktarmıştık.

Yorumlar (11)
yunusilhan 4 hafta önce
14 günlük maaş farkı ama genede sabitin farkı ve maaşın farkı ayrı ayrı yatacakmış sağlıkçılara yapılan bu eziyet nedir Allah aşkına hani biz tek elden maaşa geçmiştik lütfen bununla ilgili haber yapar mısınız?
ufku 4 hafta önce
yani açmasın yedi 24 saat karın tokluğuna çalışıyoruz maaşı da artık haber yolu ile alıyoruz herşeye yüzde 400 zam gelmiş bize yüzde 40 tamam yeter bu hükümet istifa edip kendi siyasi hayatlarına son versinler yeter yeter söz milletin
Salim 4 hafta önce
Çok çok çok büyük zahmet oldu....Ayın 1 inde hesaplarda olması gereken fark 19 u olmuş yatmamış.Lütfedip sistemi daha yeni açmışlar.....Alkış...alkış...alkış......
Ayşe 3 hafta önce
Çok şükür 4c emekli farkları e devlete dustu
Bursa 4 hafta önce
Maaş farkımı kaldı, nerdeyse bütün kurumlar aldı, sağlık bakanlığı uyuyor
Mustafa öztürk 4 hafta önce
Emekli haziran farkları ne zaman ödenecek maaşalara yansıtılmamış
Xxıxx 4 hafta önce
Memur maaşında da hata yaptınız 41.69 yerine daha fazla çıkıyor 500-700 lira çöpe gitti hırsızlar sizi çocuğunızdan çoluğunızdan çıkar inşAllah
Aaa 4 hafta önce
Maaş farkı 3+1 lere de yatacak mı bilgisi olan varmı?
Yörükoğlu Derler 4 hafta önce
14 Günlük memur maaşları ne zaman Yaatacakmış..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
30
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?