Küçükçoşkun'un atanması ile Isparta İl Sağlık Müdürlüğünde yeni bir dönem başlamış oldu.

Dr. Serhat Küçükçoşkun'un Atama Açıklaması

Dr. Serhat Küçükçoşkun, yeni görevine atanmasıyla ilgili yaptığı açıklamada, Isparta halkına en iyi sağlık hizmetini sunmak için tüm gücüyle çalışacağını belirtti.

Dr. Orhan Orkun Kızılöz, Osmaneli Devlet Hastanesi Başhekimliği Görevine Başladı Dr. Orhan Orkun Kızılöz, Osmaneli Devlet Hastanesi Başhekimliği Görevine Başladı

Dr. Küçükçoşkun, "Ekip arkadaşlarımızla birlikte sağlıkta yenilikçi projeler geliştirerek, ilimizi sağlıkta öncü bir konuma getirmek istiyoruz. Isparta'nın sağlık alanındaki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve sağlık hizmetlerini en yüksek standartlara çıkarmak için kararlıyız" dedi.

Isparta'da Sağlık Hizmetlerinde Yeni Dönem

Dr. Serhat Küçükçoşkun'un göreve başlamasıyla birlikte, Isparta'da sağlık hizmetlerinde yeni bir dönemin kapıları aralanmış oldu. Küçükçoşkun, halkın sağlık ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için ekibiyle birlikte yoğun bir çalışma temposu içinde olacağını belirterek, "Isparta'da sağlık hizmetlerini daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Halkımızın bize duyduğu güveni boşa çıkarmayacağız ve her zaman onların yanında olacağız" dedi.