Sağlık Bakanlığı'nda Görev Değişikliği: Erol Gökdöl Görevden Alındı Sağlık Bakanlığı'nda Görev Değişikliği: Erol Gökdöl Görevden Alındı

Başhekimlik görevine atanmasının ardından yapılan ziyarette Dr. Mustafa Kağan Coşkun, "Taşova Devlet Hastanesi'nin sorunlarını bilerek buraya geldim. İlk planda yapılması gerekenleri belirleyip, vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunmak için çaba sarf edeceğiz. Çevremizdeki hastanelerle kıyaslayarak eksiklikleri tespit edip, gidermeye yönelik çalışmalarımız olacak. Ek Hizmet Binamız ve tomografi cihazımızın kurulum süreci devam ediyor. Bu sayede hastalarımızın sevk noktasında azalmalar olacak. Ayrıca hastanemizde ek polikliniklerin oluşturulmasıyla ilgili çalışmalarımız da devam ediyor. Amacımız, Taşova'ya daha kaliteli sağlık hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışmak" şeklinde konuştu.

Amasya’nın Taşova ilçesine bağlı Uluköy beldesinden olan Mustafa Kağan Coşkun, 29 Mayıs 1991 günü Trabzon Sürmene’de doğdu, İlk ve orta öğrenimimi Tokat’ın Erbaa ilçesinde, Lise öğrenimimi Samsun Fen Lisesinde, Üniversite öğrenimimi Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladı. 2015 yılında Tokat Erbaa Devlet Hastanesinde ilk olarak Acil Servis Sorumlu Hekimliği, sonrasında İşyeri Hekimliği ve Erbaaspor Kulüp Doktorluğu görevinde bulundu. 16 Ocak 2024 tarihi itibari ile Taşova Devlet Hastanesinde Başhekim olarak göreve başlayan Coşkun, evli ve bir çocuk babası.