Toplantıda, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri ile şube başkanları arasında önemli bir görüş alışverişi gerçekleşti. 

Genel Başkan Mahmut Faruk Doğan, toplantıda Sağlık-Sen'in güçlü bir şekilde mücadele ettiğini ve tek amaçlarının sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının sorunlarını çözmek olduğunu belirtti. 

Memur seçim vaatlerinin yerine getirilmesini bekliyor! Memur seçim vaatlerinin yerine getirilmesini bekliyor!

Doğan, Sağlık-Sen'in, teşkilat ve Genel Merkez personeli aracılığıyla üyelerin ve tüm sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının refahını artırmak için çaba sarf ettiğini vurguladı. Uzman kadro ve yetkin personel ile birlikte üyelere yönelik önemli projeler geliştirdiklerini belirten Doğan, hizmet sendikacılığının önemine dikkat çekti.

Başkanlar Kurulu toplantılarının, sahada yaşanan sorunları yakından takip etmek ve bu sorunlara çözüm önerileri sunmak için bir fırsat olduğunu söyleyen Doğan, Sağlık-Sen'in güçlü bir mücadele geleneğine sahip olduğunu ve asıl amacının sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının sorunlarını çözmek olduğunu vurguladı.

Doğan, sendikacılığın bir gönül ve hizmet işi olduğunu belirterek, Sağlık-Sen'in güçlü bir şekilde mücadele ettiğini ve bu anlayışından vazgeçmeyeceklerini ifade etti. Geçmişte gerçekleştirilen projeler hakkında bilgi veren Doğan,

Online İngilizce derslerimiz yarın başlıyor. Dersler ücretsiz ve herkese açık olacak şekilde sunulacak. Çünkü biz hizmet sendikacılığı anlayışıyla hareket ediyoruz. Amacımız herkese hizmet etmek. Milletimizin yanında olmak, halkımıza yararlı işler yapmak istiyoruz. Bu anlayışımızdan vazgeçmeyeceğiz

 dedi.