Bir haftadır basının gündeminden düşmeyen 1 Mayıs Memur Sen Kongresinde memurlara ek zam verileceği müjdesiyle ilgili haberlerin son gününe gelindi.

Memur Sen tarafından programa katılacak üyelerine gönderilen 1 Mayıs kongre programının detaylarında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın saat 11:00 itibariyle Memur Sen üyelerine hitap etmesi bekleniyor.

Saat 09:30 da yoklama ve açılış ile başlayacak olan Memur Sen Kongresinde saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Genel Başkan Ali Yalçın’ın açılış konuşması ve protokol konuşmaları yer alıyor.

Memur Sen tarafından yapılan duyuruda sahada 11 itibariyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kongrede konuşacağı resmen açıklanmış oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Memur Sen programına katılıyor. Programda, memurlara birçok müjde verilmesi bekleniyor.

Erdoğan'ın saat 09.00'da başlayacak olan programında, saat 11.00 gibi konuşması planlanıyor. Memurların uzun zamandır beklediği birçok konuda açıklama yapması bekleniyor. C

1 haftadır merakla bekleniypr

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programda, memurların çalışma koşulları, maaşları ve diğer konulardaki taleplerine yanıt vermesi bekleniyor. Program, memurlar için 1 haftadır merakla bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları, memurların beklentilerini karşılayacak nitelikte olması halinde, seçimlerin sonucuna da etki edebileceği yorumları yapılıyor.

cumhurbaskani-memursen-kongresi

Cumhurbaşkanının yapacağı konuşma ve memurlara yönelik ek zam ile ilgili tüm gelişmeleri an be an sitemizde yayınlanacak haberlerden öğrenebilirsiniz.

Haber Güncellenecek