Ankara’da devlet hastanesinde Doktor narkozlu hastayı taciz etti iddiası Ankara’da devlet hastanesinde Doktor narkozlu hastayı taciz etti iddiası

Bakan Işıkhan, Kamu Toplu Sözleşmesi müzakere sürecinin tamamlanmasının ardından yaptığı açıklamada, "Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye Yüzyılı'na yakışan bir süreç içerisinde çalışanlarımızı enflasyona ezdirmedik." şeklinde konuştu. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın ev sahipliğinde gerçekleşen 7. Dönem Kamu Toplu Sözleşme görüşmelerinin tamamlanmasının ardından Bakanlık binasının bahçesine gelen Bakan Işıkhan, basın mensuplarına teşekkür etti.

Işıkhan, 11 farklı hizmet kolunda kısmi bir uzlaşma sağladıklarını ifade ederek, bu kararın tüm kamu görevlileri, aileleri ve emeklileri için hayırlı olmasını diledi. Bakan, "Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye Yüzyılı'na yakışan bir süreç içerisinde çalışanlarımızı enflasyona ezdirmedik." diyerek vurgusunu yineledi.

Ülkenin dört bir yanından gelen temsilcilerin katıldığı bu süreç, Sayın Cumhurbaşkanımızın vizyonu doğrultusunda şekillenmeye devam ediyor.

Ekran Alıntısı2