Niğde Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcıları Belli Oldu Niğde Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcıları Belli Oldu

Ak Parti’de yıllarca Milletvekilligi yaptıktan sonra istifa ederek Yeniden Refah Partisi’nden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye başkanı adayı olan ve 31 mart’ta seçilen Mehmet Kasım Gülpınar Özel kalem müdürlüğüne sağlık kökenli bir bürokrat getirdi.

Seçimlerin ardından el değiştiren belediyelerde atamalar hız kazandı. 31 Mart'ta gerçekleştirilen yerel yönetim ve mahalli seçimlerinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Ak Parti'den Yeniden Refah Partisi'ne geçti.

Büyükşehir belediyesinde ilk atamalar yapıldı ve gazeteci Mehmet Yetim'in paylaştığı bilgilere göre, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığına Abdüllatif Kaygan getirildi.

Ayrıca, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü görevine, daha önce Sağlık Bakanlığı'nda çeşitli görevler üstlenmiş olan bürokrat Emrah Karaca atanmıştır.