Sağlık Sen Gençlik Kollarının enerji ve heyecanla dolu olduğunu ve sağlık çalışanlarının sorunlarına omuzlamayı hazır olduklarını belirten Sağlık Sen Genel Başkan Yardımcısı Sinan Kuluöztürk, Ankara’da bir araya gelen Sağlık Sen Gençlik Kolları Yönetim Kurulunu adeta yere göğe sığdıramadı.

TÜM BU ÖVGÜLER İKİ PAYLAŞIM İÇİN Mİ?

Enflasyon Farkı Zam Değil, Memurun Gecikmiş Alacağıdır! Enflasyon Farkı Zam Değil, Memurun Gecikmiş Alacağıdır!

Kuluöztürk tarafından yere göğe sığdırılmayan Gençlik Kollarının özellikle sahada görev yapan genç sağlık çalışanları ise Kuluöztürk ile aynı fikirde olmadıkları biliniyor. Kurulduğu günden bu yana yaklaşık 6 ay geçen Gençlik Kollarının Instagram’da ve Twitter da Genel Merkez Sosyal Medya Hesaplarında yapılan paylaşımları yeniden paylaşmak dışında herhangi bir faaliyete imza atamamaları dikkatlerden kaçmıyor.

sinan-kuluozturk

6 AYDIR HANGİ FAALİYETE İMZA ATTILAR?

Geçtiğimiz gün Ankara’da bir toplantı gerçekleştiren Sağlık Sen Gençlik Kolları tarafından yapılan toplantıda sahanın sorunlarının, beklentilerinin ve çözüm önerilerini ele alındığı duyurulurken, kurulduğu günden bu yana hangi beklenti ve çözüm önerilerini hayata geçirdikleri ise henüz bilinmiyor. 

SOSYAL MEDYADA DAHİ YOKLAR SAHADA NASIL OLACAKLAR?

Sahada bir varlık göstermemekle eleştirilen Sağlık Sen Gençlik Kollarına yönelik Sağlık Sen Genel Başkan Yardımcısı Sinan Kuluöztürk’ün yaptığı paylaşım ise kafaları karıştırmış durumda. Gençlik kollarına yönelik sergiledikleri azim, özveri ve dayanışma duygusunun takdire şayan olduğunu vurgulayan Kuluöztürk’ün Gençlik Kollarının hangi faaliyeti için bu denli yüksek övgüler kurduğu ise merak konusu oldu.