Sözleşmesi biten hastane başhekimleri ve Sağlık Müdürlüğü Başkanlıklarında oluşturulan yeni kadroya göre de sözleşmeler imzalandı.

Mevcut kadrodaki bazı isimlerle yola devam edilirken bazı Başkanlıklar ile hastane başhekimliklerinde ise değişiklik yapıldı.

İzzet Baysal Ağız ve Dış Hastanesi Başhekimi Dt. Cansu Koç’un sözleşmesi uzatıldı.

Gerede Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. İrfan İlter ile sözleşme yenilenmezken, İlter’in yerine Uzman Dr. Gizem Bakır Kahveci getirildi.

Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Ünal Barutçu ile de sözleşme yenilenmezken, Ünal’ın yerine geçen dönem Başkan yardımcılığı görevini yürüten Dr. Buşra Deligöz ile sözleşme imzalandı.

Sağlık Hizmetleri Başkanlığı görevini yürüten Dt. Taner Laçin yeni dönemde görev almazken, Laçin’in yerine geçen dönem Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığını yürüten Uzman Dr. Mehmet Balcı getirildi.

Balcı’dan boşalan Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığına ise Dr. Halil İlker Yeniçelik getirildi.

Destek Hizmetleri Başkanı Salih Ayhan ise aynı görevine devam edecek.

İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Hülya Ensari ile yeni sözleşme imzalandı.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Hamdi Afşin görevinden ayrıldığından yerine Başhekim vekili olarak Uzman Dr. Zeynep Ateş görev yapıyor. Yeni sözleşme imzalanana kadar Dr. Ateş bu görevi yürütecek.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Muhammed Nur Öğün’ün ise sözleşmesi 2024 yılana kadar devam ediyor.