Başhekim Doç. Dr. Yılmaz Güler ve hastane yönetimi, 33. Ulusal Nefroloji Hemşireliği Kongresi'nde başarılı sunumlarından dolayı Hemşire Meryem Sarıaltın ve Eda Tunç'a, Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi'nde gösterilen hassasiyet ve özverili çalışmalar için Gülay Er ve Hasan Kaya'ya, Gebe Okulu'nda gösterilen başarılı ve özverili çalışmalardan dolayı Ayşe Başar Akdoğan'a teşekkür belgesi taktim etti.

FETÖ/PDY Terör Örgütüne Üye Olma Suçundan Aranan Ebe Yakalandı! FETÖ/PDY Terör Örgütüne Üye Olma Suçundan Aranan Ebe Yakalandı!

Başhekim Yılmaz Güler, birim sorumlularının dilek ve önerilerini dinleyerek, sağlık çalışanlarına hitap etti. Güler, "Sağlık teşkilatının en önemli unsurlarından birisi olan sizler, önce insan diyerek gece gündüz demeden büyük bir sabır, dikkat, sevgi ve hoşgörü ile görevlerinizi yürütmektesiniz. Hepimiz sağlık zincirinin bir parçasıyız ve birlikte güçlüyüz. Çözüm odaklı çalışmalarınız ve gayretleriniz sayesinde her türlü sorunun altından kalkabileceğimize inancımız sonsuzdur. Çalışmalarınız için teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim" ifadelerini kullandı.

Bu özel etkinlik, sağlık çalışanlarının fedakarlıklarını takdir etme ve onları teşvik etme amacıyla gerçekleştirildi.

Editör: Serap