Başhekim Prof. Dr. Çetinkünar'ın yönetimi altında, hastane bünyesindeki tüm alanlarda önemli değişikliklerin yaşanması bekleniyor. Prof. Dr. Çetinkünar'ın atamasının ardından, hastane içindeki başhekim yardımcıları, hastane müdürleri, müdür yardımcıları gibi kilit pozisyonlara 28 bürokrat daha atanacağı öğrenildi. Bu yeni atamaların hastanenin daha etkin ve verimli bir şekilde yönetilmesine katkı sağlaması hedefleniyor.

Dr. Fatih Çoban Alaçam Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Oldu! Dr. Fatih Çoban Alaçam Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Oldu!

Prof. Dr. Çetinkünar'ın deneyimi ve liderlik yetenekleri, Gaziantep sağlık müdürlüğüne bağlı kamu hastanelerinde görev alan doktorlar, hemşireler, bilgi işlem personelleri, yönlendirme personelleri, güvenlik ve temizlik gibi farklı birimlerde çalışacak binlerce personelin, Şehir Hastanesi'nde görevlerine başlayacaklarına dair güven aşıladı.

Prof. Dr. Süleyman Çetinkünar, daha önce Adana Şehir Hastanesi'nin kurucu başhekimliği görevini üstlenmiş, genel cerrahi alanında uzmanlaşmış deneyimli bir hekim olarak biliniyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın bizzat arayarak atandığı Prof. Dr. Çetinkünar, yeni görevinde hastanenin gelişimine ve hastaların daha kaliteli hizmet almasına odaklanacağını vurguladı.