PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Zabıt Katibiydi 5 Günde Hukuk Müşavirliği Şefi Oldu!

Hızlı yükselişi baş döndürdü Sakarya Adliyesi'nde zabıt katibi görevindeyken, kurum değişikliği yaparak Yalova Üniversitesi'nde işe başlayan Canan Porgalı'nın önce Yabancı Diller Yüksekokulu Yüksekokul Sekreteri, oradan da Rektörlük Hukuk Müşavirliği'ne şef olarak atandığı ortaya çıktı.

Atamalar 08.04.2022, 11:16 Cansu Polat
Zabıt Katibiydi 5 Günde Hukuk Müşavirliği Şefi Oldu!

Sakarya Adliyesi'nde zabıt katibi görevindeyken, kurum değişikliği yaparak Yalova Üniversitesi'nde işe başlayan Canan Porgalı'nın önce Yabancı Diller Yüksekokulu Yüksekokul Sekreteri, oradan da Rektörlük Hukuk Müşavirliği'ne şef olarak atandığı ortaya çıktı.

Sözcü'den Halil Ataş'ın haberine göre; Sakarya Adliyesi’nde zabıt katibi görevindeyken kurum değişikliği yaparak Yalova Üniversitesi’nde işe başlayan Canan Porgalı’nın hızlı yükselişi baş döndürdü.

5 GÜNDE İKİ ATAMA YAPILDI

Sakarya Adliyesi’nde görevli zabit katibi Canan Porgalı, yaklaşık 10 gün önce kurum değişikliği yaparak Yalova Üniversitesi’nde, işe başladı. Porgalı, 4 Mart tarihinde, Yabancı Diller Yüksekokulu, Yüksekokul Sekreteri kadrosuna naklen ataması yapıldı. Ardından 9 Mart tarihinde de Rektörlük Hukuk Müşavirliği’ne şef olarak atandı.

Yalova Üniversitesi Rektörlüğü’nün ilgili atama yazılarında şöyle denildi;

Üniversitemiz Rektörlüğüne 07/03/2022 tarih ve 2200012733 sayılı yazı ile atanan Canan Porgalı. “Şef” unvanı ile Hukuk Müşavirliğimizde 09/03/2022 tarihi itibariyle göreve başlamıştır. Bilgilerinizi arz ederim.

Yorumlar (24)
Ayşe güler 1 ay önce
1 günde rektör olsa şaşmaz olduk. hemşire kadrosu olmayan yere hemşire müdürü atayıp sonrada kadro çıkartan ülke burası. off daha neler.
Ne Alaka Diyen Yorumcuya İstinaden 1 ay önce
KASTIM ŞUDUR; BİR İNSAN NEDEN TÜRBAN TAKAR YA DA NAMAZ KILAR, İSLAM DİNİNİN GEREĞİ OLARAK GÖRDÜĞÜ İÇİN. PEKİ KUL HAKKINA GİRMEK, HARAM YEMEK, İNSAN KAYIRMAK, TORPİLLE BİR YERLERE YERLEŞMEK VS. BUNLAR DA İSLAM İNANCINA GÖRE GÜNAH DEĞİL Mİ? BİR KURALI UYGULADIM AMA DİĞERİNİ UYGULAMIYORUM DEMEK OLUR MU? YÜREĞİNDE ALLAH SEVGİSİ OLAN BİR İNSANIN YAPACAĞI ŞEYLER MİDİR?
Ne alaka @KURALCI 1 ay önce
Öncelikle yapılan şeyi tasnif etmiyorum ve onaylamıyorum fakat Ne alaka türbanla namazla. Türban takmayan namaz kılmayan yapınca normalmi yada hesaba çekilmeyecekmi. Olayları çarpıtmaya gerek yok. Babamın oğluda olsa yanlış yanlıştır.
KURALCI 1 ay önce
ŞİMDİ BU İNSAN MÜSVEDDESİ TÜRBAN TAKIYOR YA, ORUÇ TUTUP NAMAZ DA KILIYORDUR. ŞİMDİ BU İNSAN AHİRETTE SORGUYA ÇEKİLİNCE NASIL OLACAK MERAK EDİYORUM...
saglikci 1 ay önce
zehir zıkkım olsun aldığı maaş. birde bunlar şimdi oruç tutup namaz kılıyorlardır.
sağlıkçıııı 1 ay önce
bir de tipine bak hizaya gel:)))))))))))
NAİM 1 ay önce
işte adaletleri!!
Sm 1 ay önce
Sorsan kul hakkı yemeyiz müslümanız
Dr 1 ay önce
Allah helal eder mi??
Aslan 1 ay önce
Dünya bizi kıskanıyor.
vatandaş 1 ay önce
dindar adaleti, hep bana hep bana, cennette benim yeryüzüde, acırsam bi parça veririm oda sevap için..
Lab tek 1 ay önce
Eskiden kpss den sınava girilir bu kadar alani torpil olmaz dı. Bunlara kalsa Allah ın nefesini yandaş olmayana gurban ederler işe girmeyi bırakın...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
8
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?