Sağlıkta Şekillenme Devam Ediyor: 8’e Yakın Kişinin Sözleşmesi Yenilenmeyecek!

Gümüşhane'de Sağlık il müdürlüğünde yenilenecek olan yönetici kadroları bilindiği üzere pandemi nedeniyle ertelenmişti. Bazı illerde atanmaya başlayan sağlık yöneticileri için Gümüşhane teyakkuzda.

Atamalar 26.06.2020, 14:24 26.06.2020, 17:07
Sağlıkta Şekillenme Devam Ediyor: 8’e Yakın Kişinin Sözleşmesi Yenilenmeyecek!

Yaklaşık 2 yılda bir atanan İl Sağlık müdürlüğü yöneticiler ile hastane başhekimi, başhekim yardımcısı Müdür ve Müdür yardımcılarının sözleşmelerinin yenileceği bu aylarda herkes diken üstünde beklerken, Sağlık Bakanlığı bazı illerde atamalara başladı.2 ay ertelenen atamaların başlaması ise piyangonun kime vurup vurmayacağı konusunda herkesin merakını cezbediyor.

TIKLAYIN

27 personelin yeniden sözleşme imzalayacağı atamalarda, Gümüşhane’de bizim öğrendiğimiz kadarıyla 8’e yakın personelin ataması yenilenmeyecek.

Çekişmelerin had safhada olduğu Gümüşhane sağlık müdürlüğü ve bağlı hastanelerde yeni bir değişim gözükse de, özellikle pandemi yönetiminde iyi bir performans sergileyen personellere dokunulmayacağı söyleniyor.

Bakalım Gümüşhane Sağlık il müdürlüğü yeni dönemde nasıl şekillenecek.

Yorumlar (3)
Filz 5 ay önce
Erzurum bölge eğitim araştırma hastanesin8n yöneticileri degismeli
33 5 ay önce
Mersinde değişim bejliyoruz
mahmut 5 ay önce
kastamonuda değişsin.değişmesi lazım.memlekette doktor kalmadı bu idarecilerin yüzünden.layıkıyla yapmadılar görevlerini.bunlardan yönetici olmaz.
10
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?