Sağlıkta Şekillenme Devam Ediyor: 8’e Yakın Kişinin Sözleşmesi Yenilenmeyecek!

Gümüşhane'de Sağlık il müdürlüğünde yenilenecek olan yönetici kadroları bilindiği üzere pandemi nedeniyle ertelenmişti. Bazı illerde atanmaya başlayan sağlık yöneticileri için Gümüşhane teyakkuzda.

Sağlıkta Şekillenme Devam Ediyor: 8’e Yakın Kişinin Sözleşmesi Yenilenmeyecek!

Yaklaşık 2 yılda bir atanan İl Sağlık müdürlüğü yöneticiler ile hastane başhekimi, başhekim yardımcısı Müdür ve Müdür yardımcılarının sözleşmelerinin yenileceği bu aylarda herkes diken üstünde beklerken, Sağlık Bakanlığı bazı illerde atamalara başladı.2 ay ertelenen atamaların başlaması ise piyangonun kime vurup vurmayacağı konusunda herkesin merakını cezbediyor.

TIKLAYIN

27 personelin yeniden sözleşme imzalayacağı atamalarda, Gümüşhane’de bizim öğrendiğimiz kadarıyla 8’e yakın personelin ataması yenilenmeyecek.

Çekişmelerin had safhada olduğu Gümüşhane sağlık müdürlüğü ve bağlı hastanelerde yeni bir değişim gözükse de, özellikle pandemi yönetiminde iyi bir performans sergileyen personellere dokunulmayacağı söyleniyor.

Bakalım Gümüşhane Sağlık il müdürlüğü yeni dönemde nasıl şekillenecek.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2020, 17:07

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Filz
Filz - 6 gün Önce

Erzurum bölge eğitim araştırma hastanesin8n yöneticileri degismeli

33
33 - 6 gün Önce

Mersinde değişim bejliyoruz

mahmut
mahmut - 6 gün Önce

kastamonuda değişsin.değişmesi lazım.memlekette doktor kalmadı bu idarecilerin yüzünden.layıkıyla yapmadılar görevlerini.bunlardan yönetici olmaz.

SIRADAKİ HABER
Please insert below script in to upper part of body section. -----------------------------------------------------------------------------------------------------