Sağlık-Sen Başkanlığı Olmadı Sağlık Müdürlüğüne Başkan Oldu!

Himmet Bayar ve Ahmet Nihat Baysal'la girdiği ve mahkemeye taşınan Sağlık-Sen Konya Şubesi seçimlerinin Sağlık-Sen Genel Merkezinin yönlendirmesiyle adaylar arasında bulunan uzlaşı sonucunda Sendika Başkanlığı yarışından çekilen Gökhan Arıcan, Konya Sağlık Müdürlüğüne Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Oldu.

Atamalar 05.03.2020, 12:10 05.03.2020, 14:05 Güler Sağlam
Sağlık-Sen Başkanlığı Olmadı Sağlık Müdürlüğüne Başkan Oldu!

Gökhan Arıcan ismi Konya Sağlık Camiasında bilinen bir isim. 2012-2015 yıllarında Konya Numune Hastanesi’nde İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcılığı, 2015 yılında Beyhekim Devet Hastanesi idari ve Mali İşler Müdürlüğü yapan Arıcan, 2016 yılında Konya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Mali Hizmetler Başkanlığı için sözleşme imzalamıştı. Mali Hizmetler Başkanlığının ardından yine Konya'da Personel ve Destek Hizmetleri Başkanlığı görevinde bulunan Gökhan Arıcan en son Sağlık-Sen Konya Şube seçimlerinde başkanlığa aday olmuştu.

AHMET EKİZER'DE DESTEK HİZMETLERİ BAŞKANI OLDU!

Selçuk Üniversitesinde Sağlık Kültür Ve Spor Daire Başkanı olan Ahmet Ekizer'de Konya Sağlıkta yapılan başka bir atamayla Gökhan Arıcan'ın Başkan Yardımcısı olduğu Konya Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanlığına atandı. Daha önce Konya'da Halk Sağlığı Müdürlüğü’nde İnsan Kaynakları Şube Müdürlüğü yapan Ekizer, Konya Sağlık-Sen'de uzun yıllar başkan yardımcılığı görevinde bulunmuştu.saglikpersonelihaber.net

GÖKHAN ARICAN KİMDİR?

1979 yılında Konya Ereğli’de dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Ereğli’de, lise öğrenimini ise Karapınar’da tamamladı.

Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Bölümü’nden 2010 yılında mezun oldu. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni 2012 yılında bitirdi.saglikpersonelihaber.net

Beykent Üniversitesi Hastane ve Sağlık Kurumları Yöneticiliği Bölümü’nde 2014 yılında yüksek lisansını tamamladı. Halen Anadolu Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde öğrenimine devam etmektedir.

TIKLAYIN

2004-2007 yılları arasında özel poliklinik ortaklığı ve işletmeciliği, 2007-2012 yılları arasında Dr. Faruk Sükan Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde görev yaptı.

2012-2015 yıllarında Numune Hastanesi’nde İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı, 2015-2016 arasında da Beyhekim Devlet Hastanesi’nde İdari ve Mali İşler Müdürü olarak çalıştı. Gökhan Arıcan evli ve iki çocuk babasıdır.

AHMET EKİZER KİMDİR ?

1981 yılında Seydişehir’de doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Seydişehir’de tamamladı.1999 yılında Seydişehir Sağlık Meslek Lisesi Sağlık Memurluğu bölümünü tamamladı.2005 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık Memurluğu bölümünü, 2007 yılında Eskişehir Anadolu  Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünü,2007 yılında Selçuk Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Yüksek Lisansını,2015 yılında Anadolu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünü, 2016 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirmiştir.

2002-2003 yılı Tokat 112 İl Ambulans Servisinde göreve başlayıp sırasıyla, 2003-2004 Eskişehir Kaymaz Sağlık Ocağı, 2004-2010 Eskişehir 112 İl Ambulans Servisi, 2010-2012 Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi, 2012-2013 Konya İl Sağlık Müdürlüğü Personel Atama Şubesinde, 2013-2015 Konya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İnsan Kaynakları ve Özlük İşlerinde Uzmanlık, 2015 yılından bu tarafa Halk Sağlığı Müdürlüğünde İnsan Kaynakları Şube Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Aynı zamanda 2016 yılından bu tarafa Sağlık-Sen Konya Şubesi Yönetim Kurulunda Başkan Yardımcısı olarak görev almıştır.

2017 yılında Selçuk Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı’na atanan Ekizer, Üniversite'de en son Sağlık Kültür Ve Spor Daire Başkanı olarak görev yapıyordu.

Ekizer, evli ve 1 Çocuk babasıdır.

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (7)
konya 12 ay önce
Vay beyler pasta büyük maaş dolgun bey kelimeleri hava uçuyor süper bir ego tatmini. Şimdi gelelim konumuza bir sigara yakalım buyun içmek isteyen varsa çay vereyim beylerime;
Adam Konya Sağlık Sen şube başkanı olmak için sözleşmesinden ayrılıyor,daha sonra ben seçimlere girmiyorum beeennnn yoookuuuummm diyor. Sağlık Müdürü gel seni başkan yardımcısı yaptık diyor. Beyler ağzınız dan Allah nidaları düşmüyor kurumda göstermelik vakit namazları kılınıyor evde kılınmıyor hak hukuk dersiniz hiç birini yapmazsınız kulla kulluk edersiniz Allaha değil adam istifa etti yanı tek taraflı sözleşmeyi fesih etti ver adamı memurluğa har an gibi bir hastaneye çalışsın sayın müdür bey ne bu vazgeçilmezlik koltukları eviniz den getirmediniz siz de bu arkadaş da diğerleri de bulunmaz hint kumaşı değil hint kumaşı Osmanlı döneminde baharat yolundan geldiği için kullanılmıştı bu söz her yerde var artık hint kumaşı yanınıza geldiğimizde Allah dan hak ve hukuk dan bahsedersiniz ama yapmazsınız . Sayın müdür bey ahrette sizden ben şikâyetçi olacağım aynı yerde olacağız o zaman iki laf eder nerde yanlış yapığınızı söylerim bu dünya da dinlemiyorsunuz da orada dinlersiniz. Belki ama iş işden geçmiş olacak savcıda hâkim de kameramanda Allah orada sadece bu arkadaş için söylemiyorum. Konya merkez ve ilçeler için de aynısı geçerli yukarıda dediğim gibi merkezden ve ilçelerden de şikâyetçi olacağım. Sayın müdür bey sizi telefonla arayanların hepsinin işini yaptınız bu kim senin neyin olur yakınlığın ne? diye sormadınız yazık çok yazık kurumlar nasıl yönetiliyor pasta büyük sana da bana da yeter diğerleri duvar boyası kemirsin
Ali Erbaş 12 ay önce
Gökhan bey başkanlığa maalesef ekibin ekibini sattı. Yazıklar olsun.
memduh demirel 12 ay önce
hayırlı olsun. bunun eleştirilecek neyi var anlamadım.
Konyalı 12 ay önce
Konyada toplasan 50 adam var. Köşe kapmaca oynar gibi ordan oraya idareci olarak gidiyolar. Koltuklar değişiyor ama kişiler değişmiyor. İşte liyakat diye ben buna derim. Alkış.
Mert 12 ay önce
Burada klavye kahramanlığı yapıp olumsuz yorum yapanların hepsi seçimlerde Gökhan ARICAN ve ekibine rakip olanlar. Adam Başkan iken istifa edip sendikaya başkan adayı oldu. Daha sonra yaşanan olumsuz sürecin sendikadaki birlikteliğe zarar vermemesi adına diğer aday gibi oda çekildi ve tek aday üzerinde uzlaşdı. Hayatında ilk defa başkanlığa aday olmuş ve büyük bir başarı elde etmiş sonrasında çekilmek zorunda bırakılmış, memuriyet hayatı boyunca çalışkanlığı ve saygınlığıyla tanınan bu kişi bir daha idareci olamayacak diye bir kuralmı, kanunmu var.Artık sendika başkan adaylığı bitmiş ve yapmış olduğu daha önceki görevlerde hep başarılı olmuş birisi neden bu kadar eleştirilir anlamadım. Hani hiç tecrübesi olmasa, tamam liyakat diyeceğiz ama Allah bilir eleştirenler daha bir gün idarecilik yapmamışlardır.Birisi çıkmış ekibini sattı demiş sor bakalım ekibine adam ne konuşmuş ne demiş senin haberin bile yok.Memlekette klavye kahramanı çok bilip bilmeden yorum yapan, yalan yanlış eleştirenleri ön yargısız düşünmeye davet ediyorum.Saygılar.
memduh demirel 12 ay önce
hayırlı olsun. bunun eleştirilecek neyi var anlamadım.
Karaca 7 ay önce
Adama baksana neredeyse hiç normal çalışmamış. Nasıl bir dayı varsa arkadaşta resmen elarabasi ile dolaşıyor.
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?