Kilis Sağlık Müdürlüğünde Baba - Oğul Başkanlar Görevde! Liyakat Yerlerde!

Kilis İl Sağlık Müdürlüğünde Destek Hizmetleri Başkanı Dr. Abdullah Erşan ÖZTİN’in oğlu 32 yaşındaki Mehmet ÖZTİN, Sağlık Müdürlüğünde Başkan Yardımcısı olarak sözleşme imzaladı.

Kilis Sağlık Müdürlüğünde Baba - Oğul Başkanlar Görevde! Liyakat Yerlerde!

Kilis İl Sağlık Müdürlüğünde satınalma ve ödemelerden sorumlu olarak Destek Hizmetleri Başkanı olarak görev yapan Dr. Abdullah Erşan ÖZTİN’in 32 yaşındaki oğlunun aynı Müdürlükte Başkan Yardımcısı olarak sözleşme imzalaması yerel basında birçok dedikoduyu da beraberinde getirdi.*

Sağlık Müdürlüğünde Baba - Oğul Başkanlar Haberlerine Konu Olan Başkan’dan Sitemize Özel Açıklamalar! haberimiz için tıklayınız.

TIKLAYIN

Memuriyet hayatına yeni başladığı söylenen Mehmet ÖZTİN’in Sağlık Müdürlüğü Başkan Yardımcısı olarak sözleşme imzalamasının arkasında Annesi Kilis AK Parti kadın kolları başkanı Gönül ÖZTİN ile Babası Kilis Belediyesi Meclis Üyesi ve aynı zamanda Kilis İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanı Dr. Abdullah Erşan ÖZTİN’in olup olmadığı bilinmiyor!!

"Ak Parti'nin Susurluk'u Kilis Sağlık mı? Yok Artık Diyeceğiniz İddialar!" haberimizi okumak için tıklayınız.

*Basın Meslek İlkelerimiz Gereği, Kişileri eleştiri sınırlarının ötesinde küçük düşüren, aşağılayan ve özellikle iftira niteliği taşıyan ifadeler ile basın organlarının doğruluğuna emin olmaksızın kişiler hakkında iftira niteliği taşıyan iddialara saglikpersoneliHABER.NET sitemizde yer vermediğimiz için bazı internet sitelerinde yer alan dedikodulara haber içeriğinde yer verilmemiştir.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2020, 06:53

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş hakli
Vatandaş hakli - 3 ay Önce

Buna bakanlık nasıl izin veriyor yahu

Musa
Musa - 3 ay Önce

Damat bakan olunca baskanin oğlunun yardımcısı olması gayet doğal

Vatandaş haksız
Vatandaş haksız - 2 ay Önce

Erşan bey 30 yıldır kiliste kadın doğum uzmanıdır Kilisin kahrını çekmiş bir insandır yardımseverdir ve kilis halkının çok sevdiği bir insandır oğlununda 30 yaşindan büyük olduguna eminim oğluda kendisi gibi doktordur ve daha önce kilis 112 başhekimliği yapmış yurtdışında eğitim almış bir insandır yalan haber yapmayın

Ahmet
Ahmet - 2 ay Önce

Sonunda Kilise iki tane kilisli yönetici geldi kilisin halinden anlayan noldu zorunuzamı gitti it ürür kervan yürür

SIRADAKİ HABER