Elbistan Devlet Hastanesine Profesör Başhekim!

Elbistan Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’ın Sağlık Bakanlığı nezdindeki girişimleri sonucunda, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Alptekin Yasım atandı.

Atamalar 08.10.2019, 19:24 08.10.2019, 20:36 Güler Sağlam
Elbistan Devlet Hastanesine Profesör Başhekim!

Prof. Dr. Asım’ın önümüzdeki günlerde ilçeye gelerek görevine başlayacağı belirtildi.

AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Av. Hasan Sungur, Elbistan Devlet Hastanesi’nin başhekimlik görevine Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Alptekin Yasım’ın atandığını söyledi.

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Elbistan Devlet Hastanesi geçtiğimiz temmuz ayından skandal bir olayla gündeme gelmiş,  Hastanede ameliyat olan bir kadın hastanın, hastanede görevli anestezi teknisyeni sağlık çalışanı tarafından tacize uğradığını iddia ederek şikayetçi olunmuştu. Yönetimden Taciz İddialarına Açıklama! haberini okumak için tıklayınız.

Profesör unvanlı bir ismin, Elbistan Devlet Hastanesi Başhekimi olarak görev yapacak olmasının önemine değinen Başkan Sungur, “Elbistan Devlet Hastanemizin başhekimi olarak KSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Alptekin Yasım atanmıştır. Sayın hocamız, önümüzdeki günlerde ilçemize gelerek görevine başlayacaktır. Prof. Dr. Yasım’la birlikte, bölgedeki yüzbinlerce insana sağlık hizmeti sunan Elbistan Devlet Hastanemiz, daha profesyonel ve üst düzey bir yönetim anlayışı ile çalışmalarına devam edecektir.

Bu üst düzey atamanın gerçekleşmesinde emeği geçen başta AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mahir Ünal olmak üzere, Sağlık Bakanlığımıza ve ilgili birimlerle katkı sunan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
33 2 yıl önce
Mersin neden bu türden insanlardan faydalanamıyor. Bırakın başhekim il müdürü dahi ki ir ve egoist insanların yönetiminde. ilimizi kurtarın artık bu yönetiminden
19
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?