Başarılı Sağlık Müdürü Görevden Alınarak Yerine Ak Parti Milletvekili Adayı Atandı!

Başarılı çalışmalarıyla Akyazılıların takdirini kazanmış ilçede sevilen biri olarak tanınan Akyazı İlçe Sağlık müdürü Dr. Gülşah Yılmaz görevden alınırken yerine Ak Parti'de 2011 yılında Milletvekili aday adaylığı yapmış olan Sevda Gürsel atandı.

Atamalar 31.08.2020, 12:24 31.08.2020, 12:30
Başarılı Sağlık Müdürü Görevden Alınarak Yerine Ak Parti Milletvekili Adayı Atandı!

TIKLAYIN

7 yıldan beri Sakarya Akyazı İlçe Sağlık Müdürü olarak çalışan ve bu süre içinde başarılı çalışmaları ile dikkatleri üzerinde toplamayı başaran Dr. Gülşah Yılmaz’ın, Sakarya Akyazı İlçe Müdürlüğü görevini sürdürebilmesi için yenilenmesi gereken sözleşmesinin İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yenilenmemesinden dolayı görevinden ayrılacak olması Akyazı’da derin üzüntü yarattı.

Göreve başladığı günden itibaren çok önemli hizmetlere imzasını atarak ve başarılı çalışmalar yaparak Akyazılıların gönüllerinde taht kurmayı başaran Dr. Gülşah Yılmaz’ın sözleşmesinin uzatılmamasından dolayı  görevinden ayrılacağı bilgisini alan Akyazılılar, İl Sağlık Müdürlüğünün bu kararını bir kez daha gözden geçirmesi gerektiğinin altını çizdikten sonra şöyle bir açıklamada bulundular  İlçe Sağlık Müdürümüz bizim gönüllerimizin Müdürüdür. Kendisini asla unutmayacağız”

Yorumlar (4)
):::: 2 ay önce
abartmayın bu kadar bi ömür mü adamınız müdürlük yapacak
aaa 2 ay önce
'tebdili mekanda ferahlık vardır' admin. Sen kafanı takma böyle şeylere tarafsız olmaya çalış. Unutma değişmeyen tek şey değişimin kendisidir...
Sakaryalı 2 ay önce
Ak parti adı altında söylediğiniz kişinin serdivan gibi bir ilçe den sağlık müdürü olarak geldiğini ve uzun zaman başarılı bir şekilde iki ilçenin sağlık müdürlüğünü yürüttüğünü ve uzun zaman üniversitede derslere girerek bir çok sağlık mesleğini bugün icra eden öğrencinin gönlünde taht kurduğunu da yazın. Bi araştırma yapılmış ama bu araştırma sadece mevcudu övmeye yönelik yapılması yanlış olan. Gelen de giden de ikisi de birbirinden değerli insanlar güzel işlere imza atan bu siyasi ortamda dik durabilip iş yapan insan güzel insandır. Allah hepsine kolaylıklar versin. Bu bir bayrak yarışıyor görev süresi bitene kadar bayrağı hakkıyla taşımayı nasip etsin Mevlam tüm yöneticilere
sakaryalı 3 hafta önce
başarısı neymiş acaba merak ettim
8
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?