Ankara İl Sağlık Müdürü Olarak Akelma Atandı!

Prof. Dr. Mehmet Gülüm'den boşalan Ankara İl Sağlık Müdürlüğü koltuğuna akşam saatlerinde Doç.Dr.Ahmet Zülfikar AKELMA atandı.

Atamalar 15.06.2021, 23:29 15.06.2021, 23:51 Güler Sağlam
Ankara İl Sağlık Müdürü Olarak Akelma Atandı!

Ankara Dr.Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr.Ahmet Zülfikar AKELMA yeni Ankara İl Sağlık Müdürü oldu.

Doç. Dr. Ahmet Zülfikar Akelma Çocuk İmmünoloji ve Alerji Hastalıkları Eğitim Görevlisi olarak Dr.Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Başhekim olarak görev yapıyordu.

Doç. Dr. Ahmet Zülfikar Akelma Diyarbakır Çermik doğumlu, 43 yaşında Sağlık Müdürü olarak Başkente hizmet edeceği öğrenildi.

Prof. Dr. Mehmet Gülüm'den boşalan Ankara İl Sağlık Müdürlük görevine Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi, Doç. Dr. Zülfikar Akelma, atandı.

Akelma, 2017 yılından beri Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Başhekimlik görevini yürütüyordu. Bilindiği gibi Ankara İl Sağlık Prof. Dr. Mehmet Gülüm  14 Haziran 2021 de  yeni görev yeri Şanlıurfa atanmıştı, vekaleten il sağlık müdürlüğüne Kamu Hastaneleri Başkanı Dr. Mustafa Sırrı Kotanoğlu vekalet ediyordu.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
Hemşire 2 ay önce
Hayırlı uğurlu olsun..İnşAllah güzel Ankaramız için güzel çalışmaları olur….
35
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?