İddiaya göre, yabancı uyruklu bir kadın, Şişli'deki özel hastaneye estetik ameliyat için başvurdu. Hastane ile ücret konusunda anlaşma sağlayan kadın, ameliyat masasına yattı. Narkoz etkisi altında gerçekleştirilen estetik ameliyatın ardından, olayın tuhaf boyutları ortaya çıktı. Kadının, iddiaya göre ameliyat masraflarını ödememek amacıyla hastaneden kaçma girişiminde bulunduğu belirtildi.

Firar girişimi, hem hastane personelini hem de güvenlik görevlilerini şaşkına çevirdi. Olayın ardından güvenlik ekipleri hızla harekete geçerek kadını durdurmayı başardı.

Firar girişimi, hastane yönetimi ve güvenlik birimleri arasında şaşkınlık yaratırken, olayla ilgili detaylı bir soruşturmanın başlatıldığı bildirildi.

Uzman İsim Erdursun 3600 Ek Göstergeye Dair Memurların Bilmediği Detayı Açıkladı! Uzman İsim Erdursun 3600 Ek Göstergeye Dair Memurların Bilmediği Detayı Açıkladı!

Masrafları ödememek için kaçtı iddiası

Hastanede fırsat kollayan kadın, üstünde ameliyat kıyafeti ve kanı toplamak için vücuduna konulan drenlerle dışarıya çıktı. Ancak çalışanlar tarafından fark edilen kadın durduruldu. Yabancı dilde yanına gelen doktor ve hemşirelere küfür ettiği iddia edilen kadın, narkozun da etkisiyle çalışanlara saldırmaya çalıştı.

Cep telefonu kameralarına yansıdı

Yardım isteyen doktor ve hemşirenin, güvenlik görevlilerinin de gelmesiyle kadını hastaneye geri götürdükleri bilgisine ulaşıldı. Yaşanan ilginç olay ise cep telefonu kamerasına anbean yansıdı.

Editör: Serap