Geçtiğimiz ay, Sağlık Bakanlığı'nda 5 ilin sağlık müdürünün değiştirilmesinin ardından, 3 ila 4 ilde daha benzer değişikliklerin yapılacağı belirtiliyor. 

Sağlık Bakanlığı'ndan alınan kulis bilgilerine göre, önümüzdeki birkaç gün içinde, söz konusu illerde il sağlık müdürlerinin değiştirileceği veya boşta olan müdürlük pozisyonlarına atamaların yapılacağı ifade ediliyor.

BAZI İLLERDE MÜDÜRLER DEĞİŞECEK!

Bu süreç içerisinde, sözleşmesi sona eren ve yeni dönemde sözleşmesi uzatılmayan bazı illerde değişiklikler yaşanacağı belirtiliyor. Sağlık Bakanlığı'ndaki bu gelişmelerle ilgili daha fazla ayrıntı geldikçe, sitemiz üzerinden okuyucularımıza bilgi sunmaya devam edeceğiz.

3-4 İLDE DEĞİŞİM YAŞANACAK!

Sağlık Bakanlığı kulislerden edinilen bilgilere göre, önümüzdeki birkaç gün içinde 3-4 ilde daha il sağlık müdürü değişikliği yapılacak veya boşta olan müdürlük pozisyonlarına yeni atamalar gerçekleştirilecek.

Ayrıca, sözleşmesi sona eren ve yeni dönemde sözleşmesi uzatılmayan bazı illerde de değişiklikler bekleniyor. 

Bu değişikliklerle ilgili daha fazla ayrıntı geldikçe, okuyucularımızı bilgilendirmeye saglikpersoneliHABER.NET olarak devam edeceğiz.

Murat Erk Burdur İl Sağlık Müdürü Olarak Atandı! Murat Erk Burdur İl Sağlık Müdürü Olarak Atandı!

Sağlık Bakanlığında yönetim değişiklikleri ve atamalar, il sağlık hizmetlerinin etkin bir şekilde yürütülmesi ve sağlık politikalarının uygulanması açısından kritik öneme sahip. Bu tür yönetici değişiklikleri, yerel sağlık hizmetlerinin gelişmesi ve kamu sağlığının iyileştirilmesi açısından büyük önem arz ediyor.