Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Elik Görevinden İstifa Etti Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Elik Görevinden İstifa Etti

13 yıllık hizmet süresinin ardından Dr. Çiğdem, istifa dilekçesini Bursa İl Sağlık Müdürlüğü’ne sundu ve dilekçesi onaylandı.

Dr. Çiğdem’in istifa nedeni resmi olarak açıklanmazken, dilekçesinde "özel sebeplerden dolayı kendi isteğiyle" görevi bırakmak istediğini belirtti.

Dr. Çiğdem’in Başarıları

Dr. Volkan Çiğdem, Karacabey İlçe Sağlık Müdürlüğü görevinde bulunduğu 13 yıl boyunca, sağlık hizmetlerinin iyileştirilmesi ve bölgedeki sağlık koşullarının geliştirilmesi adına birçok projeye imza attı.

Görev süresi boyunca ilçe genelinde sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmak için yoğun çaba sarf eden Çiğdem, yerel halk tarafından da takdirle karşılandı.

Dr. Çiğdem’den Açıklama

Dr. Çiğdem, istifasının ardından yaptığı açıklamada, Karacabey ya da başka bir şehirde sağlık hizmeti vermeye devam edeceğini belirtti. Sağlık alanında edindiği deneyim ve bilgi birikimini farklı alanlarda kullanmayı planladığını ifade eden Çiğdem, bu kararının kişisel sebeplere dayandığını vurguladı. İstifasının ardından yeni görevine odaklanacağını ve sağlık hizmetlerinin iyileştirilmesi için çalışmalarına devam edeceğini belirtti.