Yeşilçam Medya Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Selçuk, Başhekim Yıldırım'ı makamında ziyaret ederek meslek hayatındaki üstün performansı ve Türk hekimliğine sağladığı katkılardan dolayı teşekkür belgesini takdim etti.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi'nde gösterdiği liderlik ve başarıyla tanınan Uz. Dr. Recep Yıldırım, Yeşilçam Medya tarafından yapılan özel ziyarette övgü ve takdirle karşılandı. Yeşilçam Medya Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Selçuk, Başhekim Yıldırım'a, Türk hekimliğine kattığı değerler ve özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür etmek amacıyla bu özel belgeyi takdim etti.

UZ.DR.RECEP YILDIRIM KİMDİR?

1986 Antalya doğumlu Recep Yıldırım Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalından uzmanlığını almıştır. Van’da İl sağlık Müdür Yardımcılığı, Denizli Acıpayam Devlet Hastanesi’nde uzman hekimlik, Akdeniz Üniversitesi’nde Araştırma Görevlisi, Kafkas Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi, Van Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Uzman Hekimlik, Alanya Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcılığı ve Başhekim Vekili görevlerini yürütmüştür. 14 Mart 2012 Sağlık Bakanlığı Yılın Sağlık Çalışanı Altın Stetoskop Ödülü alan Yıldırım, sunmuş olduğu özverili sağlık hizmetlerinin ardından Antalya Atatürk Devlet Hastanesi’ne Başhekim olarak ataması yapılmıştır.