Gebze Fatih Devlet Hastanesi'nde Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmakta olan 59 yaşındaki Doktor Turhan Gökçayoğlu, bir süredir tedavi gördüğü hipofiz rahatsızlığı sonucu hayatını kaybetti. İstanbul Pendik'te ikamet eden ve evli olan Gökçayoğlu'nun 2 çocuğu bulunmaktadır.

Uzman Dr. Gökçayoğlu'nun cenazesi, İstanbul Bayram Paşa Orta Camii'nde ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Seyrantepe Yeni Ayazağa Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Kocaeli İl Sağlık Müdürü Yüksel Pehlevan, Gebze Fatih Devlet Hastanesi'nde görev yapmakta olan meslektaşları Uzman Dr. Turhan Gökçayoğlu'nun vefatı üzerine başsağlığı mesajı yayınladı.

Greyfurt Mucizesi: Sağlıklı Yaşamın Gizli Kahramanı Ortaya Çıktı! Greyfurt Mucizesi: Sağlıklı Yaşamın Gizli Kahramanı Ortaya Çıktı!

Pehlevan'ın mesajında şu ifadelere yer verildi: “İlimiz Gebze Fatih Devlet Hastanesi’nde görev yapan çalışma arkadaşımız Uzm. Dr. Turhan Gökçayoğlu'nun vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Merhum için Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sağlık camiamıza baş sağlığı dilerim.”