Ağustos ayında %25'lik ek zam kararı alındı. Bu da demek oluyor ki emeklilerin toplam zammı %50'ye ulaşacak. Bu haberi duyan 4A, 4B ve 4C emeklileri sevinç çığlıkları atacaklar.

AĞUSTOS AYINDA EMEKLİYE EK %25 ZAM GELİYOR

Milyonlarca emekli vatandaşın merakla beklediği haber nihayet geldi. Ağustos ayında yapılacak %25 ek zam ile emekli maaşları yeniden şekilleniyor. 

Başhekim, Müdür ve Müdür Yardımcısı Zamlı Ek Ödemeleri! Başhekim, Müdür ve Müdür Yardımcısı Zamlı Ek Ödemeleri!

TEMMUZ ZAMMINA İLAVE EK ZAM YAPILACAK

Özellikle SSK, Bağ-Kur, memur emeklileri ve EYT emeklilerini sevindiren bu gelişme, emekli maaşlarındaki artışın detaylarını da gün yüzüne çıkarıyor. Temmuz ayındaki zamla birlikte emeklilerin maaşlarında yaşanan artış, Ağustos ayı ek zammıyla birlikte daha da belirgin hale gelecek. 

EMEKLİNİN HAYAL KIRIKLIĞI SONA ERİYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayıyla emeklilere yönelik büyük bir müjde geldi. Ağustos ayında yapılacak %25 ek zam kararıyla milyonlarca emekli vatandaşın yaşadığı hayal kırıklığına son veriliyor. Temmuz ayındaki zamın ardından gelen bu ek zam kararıyla birlikte emeklilerin maaşları önemli ölçüde artacak.

EMEKLİ EKONOMİK YÖNDEN RAHATLATILACAK

Uzun süredir beklenen müjde nihayet gerçekleşti. Emekli maaşlarına yapılacak %25'lik ek zam emeklilere rahat bir nefes aldıracak. Temmuz ayındaki zammın ardından gelen bu ek zam haberi, emeklileri sevindirirken aynı zamanda ekonomik olarak da rahatlamalarını sağlayacak.

EK ZAM İLE BERABER MAAŞLAR ÖNEMLİ ÖLÇÜDE ARTACAK

Emekli maaşlarına yapılacak olan %25 ek zamın yürürlüğe ne zaman gireceği ise merak edilen bir konu. Ağustos ayının sonuna doğru emeklilere yapılacak olan bu ek zam sayesinde maaşlar önemli ölçüde artacak. Bu gelişme, emeklilerin yaşam standartlarını yükseltme yolunda atılmış önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

2000 SONRASI EMEKLİ OLANLARA SEVİNDİRİCİ GELİŞME

Müjdeli haber sadece ek zamla sınırlı kalmıyor. 2000 yılı sonrası emeklilere yönelik uzun süredir beklenen intibak zammı da gündemde. Emekliler Derneği'nin girişimleri sonucunda başlayan görüşmeler, Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı arasında titizlikle sürdürülüyor. Bu bağlamda, 2000 sonrası emeklilere yönelik intibak zammı haberi de kısa süre içinde kamuoyuna duyurulabilir.