Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi’nde görev yaptığı öğrenilen temizlik personeli başına tek el silahla ateş ederek intihar teşebbüsünde bulundu. 

Hastanede Dehşet Anları: Sopalı Saldırganlar Acil Serviste Terör Estirdi Hastanede Dehşet Anları: Sopalı Saldırganlar Acil Serviste Terör Estirdi

Silah sesinin duyulması üzerine olay yerine ambulans çağrılırken tedavi altına alınan S.K.‘nın hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

Mesai çıkışı evine gitti

İddialara göre, Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi'nde temizlik personeli olarak görev yapan S.K., mesai çıkışı evine gittiği sırada başına silahla tek el ateş ederek intihar girişiminde bulundu. Olay, mesai çıkışından kısa bir süre sonra S.K.'nın evinde gerçekleşti.

Hayati tehlikesi sürüyor

Olayın hemen ardından çağrılan ambulansla S.K., Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Doktorların yoğun çabaları sonucunda hayata döndürülen S.K.'nın hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi. S.K.'nın durumu ciddiyetini koruyor ve yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı. personel sağlık

Polis ekipleri, olayın ardından soruşturma başlattı. S.K.'nın intihar girişiminde bulunma nedenini araştırmak için ailesi ve yakın çevresi ile görüşmeler yapılmaktadır. Ayrıca, olayın yaşandığı evde detaylı bir inceleme yapılarak deliller toplandı.