Hükumete Yakın Kanal Temmuz Zamları İçin Masadaki 4 Farklı Zam Artışını Duyurdu! Hükumete Yakın Kanal Temmuz Zamları İçin Masadaki 4 Farklı Zam Artışını Duyurdu!

Kayseri Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, eğitim çalışanları için büyük bir öneme sahip olan bir promosyon anlaşmasına imza attı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı personelin maaş ve ücretlerinin hangi bankadan ödeneceğini belirleyecek banka promosyonu anlaşması, yapılan ihale süreci sonunda belli oldu.

Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, rekabet eden bankalar arasında en yüksek tutarı teklif eden Akbank ile 58.000 TL promosyon bedeli üzerinde anlaşmaya vardı.

Anlaşmanın Detayları ve Süresi

Bu 58.000 TL’lik promosyon anlaşması, Kocasinan’a bağlı olan okullarda görev yapan personelin maaş, ek ders, fazla mesai, ikramiye, promosyon tutarı ve diğer ödemeleri kapsayacak.

Tüm bu ödemeler Akbank üzerinden yapılacak. Promosyon tutarı, 15 Temmuz’dan itibaren personelin hesaplarına yatırılacak.

Anlaşma, Türkiye’deki eğitim camiasında şimdiye kadar imzalanan en yüksek promosyon anlaşması olma özelliğini taşıyor. Sözleşme süresi ise 3 yıl olarak belirlendi.

Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü’nün Açıklamaları

Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Çiçek, promosyon anlaşmasının detaylarını paylaşarak, “Değerli Eğitim Çalışanlarımız; Promosyon sözleşmesi için bankalarla yürüttüğümüz müzakereler tamamlanmıştır. En yüksek teklifi veren Akbank ile sözleşme imzalanmak üzere anlaşmaya varılmıştır. Promosyon bedelimiz 15 Temmuz’dan sonra tamamı tek seferde hesaplara yatırılmak üzere 58.000 TL olarak belirlenmiştir.” ifadelerini kullandı.

Eğitim Çalışanları İçin Büyük Destek

Promosyon anlaşması, Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı eğitim çalışanları için büyük bir maddi destek sağlayacak. Diğer illerdeki eğitim çalışanları için de promosyon tutarının örnek teşkil edeceği belirtiliyor.