Sevilen Göz Doktoru Dr. İsmail Demirci Hayatını Kaybetti Sevilen Göz Doktoru Dr. İsmail Demirci Hayatını Kaybetti

Marmaris Aksaz Deniz Üssü Komutanlığı'na bağlı 112 Acil Servis'te görevli 36 yaşındaki paramedik Kemal Türkmen, göğüs ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Genç sağlıkçının ani ölümü, sağlık camiasında büyük bir üzüntü yarattı.

Aksaz Deniz Üssü Komutanlığı'na bağlı 5 No'lu 112 Acil Sağlık İstasyonu'nda görev yapan Türkmen, gece saatlerinde göğüs ağrısı şikayetiyle özel bir hastanenin acil servisine başvurdu.

İlk müdahale sırasında durumu ağırlaşan Türkmen, kalp krizi geçirdi. Doktorların tüm çabalarına rağmen hayatını kaybeden Türkmen, tüm meslektaşlarını yasa boğdu.

Cenaze Töreni

Türkmen için İlçe Sağlık Müdürlüğü önünde düzenlenen cenaze töreninin ardından naaşı, defnedilmek üzere Eskişehir’e gönderildi. Sağlık Bakanlığı'na geçmeden önce eski bir silahlı kuvvetler personeli olduğu öğrenilen Türkmen'in, doktor eşi ile birlikte 7 ay önce Marmaris’e tayin oldukları ve sezon sonu tekrar Eskişehir’e dönmeyi planladıkları belirtildi.

Meslektaşları Arasında Çok Seviliyordu

Evli ve bir çocuk babası olan Kemal Türkmen'in, meslektaşları arasında çok sevilen bir kişi olduğu ifade edildi. Genç sağlıkçının ani kaybı, tüm sağlık camiasında derin bir üzüntüye neden oldu. Sağlık çalışanları, Türkmen'in vefatı ile ilgili duydukları derin üzüntüyü dile getirerek, ailesine başsağlığı diledi.

Sağlık Camiasında Derin Üzüntü

Türkmen'in ani ölümü, sağlık camiasında büyük bir boşluk yarattı. Meslektaşları ve yakınları, Türkmen’in özverili çalışmaları ve yardımsever kişiliği ile her zaman hatırlanacağını belirtti. Sağlık camiası, bu acı kaybı derin bir üzüntüyle karşılayarak, Türkmen’in ailesine ve yakınlarına sabır diledi.