Gerçekleştirilen Genel Kurul'da, tüm İşkollarının delegasyonuyla birlikte yer alan Yılmaz, 38 delegenin oyuyla Memur Sen İzmir İl Temsilcisi oldu. Genel Kurul sonrasında işkollarının şube başkanlarına seslenen Yılmaz, üstlendiği görevin büyük bir sorumluluk taşıdığının farkında olduğunu vurguladı.

Yılmaz, “İzmir Memur-Sen teşkilatının omuzlarımıza yüklediği yükün farkındayız. Yeni dönemde almış olduğumuz bayrağı daha yukarılara taşımak için çok çalışacağız. Teşkilatın şahsıma gösterdiği teveccüh için teşekkür ediyorum. Demokrasiyi en küçük birimlerine kadar sindirmiş olan Memur-Sen Konfederasyonumuz şölen havasında bir seçim gerçekleştirmiştir. Memur-Sen ülkemizin en büyük emek hareketidir. Bizler de bu emek hareketini geldiği noktadan daha ileriye taşımak için elimizden geleni yapacağız" dedi.

ÖZDEMİR'E TEŞEKKÜR ETTİ

Yılmaz, Sağlık-Sen 2 Nolu Şube Başkanımız Ekrem Özdemir'e de teşekkür ederek, "İzmir’de bulunan bütün Memur-Sen Başkanlarımız ve yönetim Kurulu üyelerine ve delegelerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.