Uzm. Dr. Hasan Mollahüseyinoğlu, hastanenin başhekimi, yardımcıları, müdürleri ve servis sorumlularını evlerinden alarak acil bir toplantı düzenledi. Toplantı salonunda bir araya gelen sağlık yetkililerine, hastanenin hizmetlerinden duyduğu memnuniyetsizliği iletti ve herkesin daha iyi bir performans sergilemesini talep etti.

SAMSUN’A NİÇİN SEVK YAPIYORUZ ?

Müdür Mollahüseyinoğlu; ”Sinop’tan Samsun’a niçin hasta sevk ediliyor, bunun çalışmasını yaptınız mı? Yani hastanın sevk edilişinin sebebi nedir? Bunların istatistik bilgilerini yaptınız mı?“ diyerek, hastane yönetimine uyadrılarda bulundu.

BELEDİYE DE 45 BİZDE 170 TEMİZLİKÇİ VAR

Sağlık İl Müdürü Uzman Doktor Hasan Mollahüseyinoğlu “Sinop Belediyesinin 45 temizlik işçisi var koca şehrin temizliğini yapıyor bizde 170 personel var hastane pislikten geçilmiyor” diyerek tepkisini dile getiren il müdürü, problemlerin bir an önce giderilmesi talimatını verdi.

YAPAMIYORUM DİYEN BIRAKSIN

Bu zamana kadar hoş görülü olduğunu fakat bundan sonra çalışmayan personeli için gerekli işlemin yapılacağını dile getiren Mollahüseyinoğlu “Vatandaş bizden hizmet bekliyor. Sinop Atatürk Devlet Hastanesinin adına yakışır hale getirilmesi gerekiyor. El birliği içinde vatandaşımızın memnuniyetini yüksek tutmalıyız. Bu nedenle yapamıyorum diyen bıraksın“ ifadelerini kullandı. Mollahüseyinoğlu, bundan böyle hastane konusunda vatandaşlardan şikayet duymak istemediklerini sözlerine ekledi.