İl genelinde gerçekleştirdiği ziyaretlerine devam eden Dr. Şenkul, bu kez Efeler ilçesinin Kardeşköy Mahallesi'nde ikamet eden yaşlıları ziyaret etti. Ziyaretler sırasında yaşlı bireylerle samimi sohbetler gerçekleştirip talep ve isteklerini dinleyen Dr. Şenkul, hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Evde Sağlık Hizmetlerinden yararlanan hastalar ve aileleri, bu tür ziyaretlerin kendilerini mutlu ettiğini, moral bulduklarını ve sağlık hizmetlerinden memnun olduklarını ifade ettiler.

12 Yıl Mücadele Etti ‘Yüzyılın Cerrahı’ Kurtardı! 12 Yıl Mücadele Etti ‘Yüzyılın Cerrahı’ Kurtardı!

İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, hastaların durumları hakkında aileleri ve sağlık ekibiyle bilgi alışverişinde bulunarak, onların ihtiyaçlarını daha yakından anlamaya çalıştı. Hasta ve hasta yakınları, ziyaretlerin kendilerini memnun ettiğini ve devletin şefkat elinin her daim yanlarında olduğunu belirterek İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul'a teşekkür ettiler.

Dr. Şenkul, evde hasta ziyaretlerinin devam edeceğini vurgulayarak, sağlık ekibine gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür etti ve başarılar diledi.