Hemşireler haftasında mesleklerine dikkat çekmek isteyen Ankara Bilkent Şehir Hastanesi hemşirelerinin hazırladığı video sosyal medyada gündem oldu.
Bilkent Şehir hastanesi Nöroloji ve Ortopedi kliniklerinde görev yapan hemşirelerin hazırladığı “hemşire yoksa sistem yok olur” temalı video sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.
🟥Hemşirelerin ‘Ya Olmasaydık..’ Videosu Viral Oldu
— Personel Sağlık Personeli Haber.Net (@saglikperrsonel) May 18, 2024
Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’nde görev yapan hemşireler tarafından hazırlanan “hemşire yoksa sistem yok olur” temalı video sosyal medyada viral oldu.
⤵️⤵️https://t.co/xX3J6OOrta pic.twitter.com/HM5OK7SKO9
Video izleyenlerin gözleri dolarken tüm hemşirelerin ortak temennisi ise, daha iyi koşullarda emeklerinin karşılığının verildiği bir çalışma düzeninde görev yapmak oldu. personel sağlık
Sağlığın ekibi işi olduğu vurgulanan yorumlarda, meslek olarak bu kadar kıymetli ve çoğunluğu elinde tutan bir çalışan grubunun özlük hakları konusundaki taleplerinde neden başarıya ulaşamadığı sorgulandı.