Memur Enflasyon Farkı Ne Kadar Oldu? 2024 Ocak Maaş Zammı Belli Oluyor! Memur Enflasyon Farkı Ne Kadar Oldu? 2024 Ocak Maaş Zammı Belli Oluyor!

Mutemet Serkan Kafalı tarafından ikinci ve üçüncü basamak ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinde görev yapan müdür yardımcılarına yönelik ek ödeme örnek bordroları paylaşıldı.

Sağlık Bakanlığı geçtiğimiz hafta içerisinde 663 KHK kapsamında sözleşmeli statüde görev yapan sözleşmeli sağlık idarecilerinin aldığı ek ödeme katsayılarında değişikliğe gitti.

Yapılan değişiklik sonrasında hastanelerde görev yapan müdür yardımcılarının aldığı ek ödeme tutarları da yeniden hesaplandı. 

Hastane yöneticileri ve İl Sağlık Müdürlüğü yöneticilerinde olduğu gibi Hastane Müdür Yardımcılarında da ilden ile, hastaneden hastaneye, çalışılan güne ve hatta hasta memnuniyetine göre ek ödeme tutarları farklılıklar yaşanmaktadır. 

Haberimizde paylaştığımız Hastane Müdür Yardımcısı Ek Ödeme Bordrosu ise İstanbul ilinde görev yapan ikinci ve üçüncü basamak hastaneler ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinde görevli Müdür Yardımcılarının aldığı ek ödeme tutarında da farklılık göstermektedir.

HASTANE MÜDÜR YARDIMCISI EK ÖDEMESİ

Yapılan hesaplamada Müdür Yardımcısı Ünvanında İstanbul’da görev yapan bir sözleşmeli yönetici ek ödeme tutarı olarak net 9.300,84 TL ek ödeme alacaktır. 

hastane-mudur-yardimcisi-ek-odeme

İlçe Sağlık Müdürü Ek Ödemesi Ne Kadar? İlçe Sağlık Müdürü Ek Ödemesi Ne Kadar?

İl Sağlık Müdürü Ek Ödeme Tutarı Ne Kadar Oldu? İl Sağlık Müdürü Ek Ödeme Tutarı Ne Kadar Oldu?

Hastane Müdür Yardımcısı Ek Ödeme Tutarı Ne Kadar? Hastane Müdür Yardımcısı Ek Ödeme Tutarı Ne Kadar?

Hastane Müdürü Ne Kadar Ek Ödeme Alıyor? Hastane Müdürü Ne Kadar Ek Ödeme Alıyor?