Promosyon Haberleri

promosyon haberleri ve güncel promosyon gelişmeleri, promosyon ile ilgili tüm video, promosyon fotoğrafları ve promosyon haberleri Personel Sağlık Personeli Haber NET sitemizde


Ekonomi

Promosyon ihalelerinde 2024 yılında sevindirici haberler gelmeye başladı. Kamuda çalışan işçiler için güzel bir gelişme Küçükçekmece Belediyesi’nden geldi.

Ekonomi

Yapı Kredi Bankası, kamu çalışanlarına yönelik büyük bir promosyon kampanyası duyurdu. Banka, Çukurova Belediyesi çalışanlarına 45 bin TL tutarında promosyon...

Ekonomi

Muhtar maaş promosyonlarında müjdeli haberler peş peşe gelmeye devam ediyor. Yeni seçilen muhtarların maaş promosyon protokolüne ilişkin detaylar netleşti.

Ekonomi

Trakya Üniversitesi Rektörlüğü, 28 Mayıs 2024 tarihinde düzenlediği promosyon ihalesinde İş Bankası ile rekor bir anlaşma sağladı.

Ekonomi

Emekliler ve memurlar için maaş promosyonu beklentileri bankalar tarafından karşılanırken, özel sektör çalışanları göz ardı edildi.

Ekonomi

Emekli ve kamu çalışanlarına verilen promosyon ücretleri, Mayıs ayının sonunda da gündemde kalmaya devam ediyor. Banka promosyonlarında son dakika gelişmesi...

Ekonomi

Yapı Kredi Bankası, 2024 yılında da en yüksek maaş promosyonu veren banka olma unvanını elden bırakmıyor.

Ekonomi

Trakya Üniversitesi'ne bağlı hastanede çalışanları da kapsayacak promosyon ihalesinin yeniden yapılması kararlaştırıldı.

Ekonomi

Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı personel için Akbank ile 3 yıllığına 40.850 TL’ye promosyon anlaşması yapıldı.

Sendika

Artan yüksek enflasyon sonrası güncelliğini yitiren banka promosyonları ile ilgili Sağlık Sen mücadele başlattı.

Ekonomi

Artan enflasyon koşullarına rağmen düşük promosyon tutarlarında ısrar eden bankalar tepki çekerken İş Bankası rekor seviyede promosyon anlaşmasına imza attı.