Günlerdir Enkazdan Kurtarılması Beklenen Sağlık Memuru Doğan Sert Hayatını Kaybetti!

Nöbet öncesinde üzerini değiştirmek için girdiği apartmanda İzmir depremine yakalan sağlık memuru Doğan Sert'in cenazesine ulaşıldığı öğrenildi.

Gündem 03.11.2020, 14:59 03.11.2020, 15:54 Güler Sağlam
Günlerdir Enkazdan Kurtarılması Beklenen Sağlık Memuru Doğan Sert Hayatını Kaybetti!

Sağlık Memuru Doğan Sert Göçük Altından Kurtarılmayı Bekliyor! Haberimizle göçük altından kurtarılması beklenen Doğan Sert'ten acı haber az önce geldi. 

Daha önce eşi ile birlikte Bartın’da görev yapan ve İzmir’e tayin olan ve Suat Seren Gögüs Hastalıkları Hastanesi Uyku Kliniğinde görev yapan sağlık memuru Doğan Sert İzmir depreminde yaşamını yitirdi.

TIKLAYIN

44 yaşındaki Doğan Sert’in deprem öncesinde eşi ve çocukları ile birlikte dışarıya çıktığı daha sonra nöbete gitmek üzere hazırlık yapmak üzere eve gittiğinde depreme yakalandığı öğrenildi.

Barış Sitesi D Blok 1. kattaki evinde depreme yakalanan Sert’in oturduğu binanın büyük kısmı çökerken bir kısmının da çökme tehlikesi taşıması nedeniyle arama çalışmalarına devam edilememişti.

ABA Medya olarak depremde hayatını kaybettiği belirlenen Doğan Sert’e Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Yorumlar (2)
Murat Ünal 4 hafta önce
Bartın'da arkadaşımızdı çok iyi insandı, Allah rahmet eylesin :(
Salim 4 hafta önce
Allah rahmet eylesin bu açılar unutulmasın 3gun konuşulup unutulmasın artık yeter..
-5
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?