Fener'e Var, Trabzon'a Yok: Sağlıkçılara İzin Çıkmadı

Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü ile Trabzonspor Yönetimi Fenerbahçe maçına sağlık çalışanlarının davet edilmesi için TFF'ye yapılan başvuruda Resmi cevap gelmese de Kadıköy'deki Galatasaray maçında yaşananlardan dolayı TFF Başkanı Nihat Özdemir'in talebe olumlu bakmadığı belirtildi.

Gündem 25.02.2021, 12:29 25.02.2021, 13:58 Güler Sağlam
Fener'e Var, Trabzon'a Yok: Sağlıkçılara İzin Çıkmadı

Fenerbahçe ile pazar günü Akyazı'da karşılaşacak olan Trabzonspor'da yönetim karşılaşmaya sağlıkçıların alınması için harekete geçmişti. İl Sağlık Müdürlüğü ile görüşen Bordo-Mavili ekibin başkanı Ahmet Ağaoğlu ve kurmayları Fenerbahçe karşılaşmasında tribünlere 250 sağlıkçının alınması konusunda görüş birliğine vardı. Ardından da bu isteklerini TFF'ye bildirip beklemeye geçti.

TIKLAYIN

Özdemir noktayı koydu

3 hafta önce Kadıköy'e oynanan Fenerbahçe-Galatasaray maçında ilk kez sağlıkçıların maça alınması uygulaması yapılmış, ancak belirlenen sayıdan daha fazla seyirci olduğu iddiası ortalığı karıştırmıştı. Galatasaray Yönetimi 6222'den suç duyurusunda bulunmuştu. Gelişmeler sonrası TFF Başkanı Nihat Özdemir, "Bu uygulama derbiye özel deneme amaçlıydı. Ancak maçta yaşanan olumsuz olaylardan dolayı tekrarlamayacağız" ifadelerini kullanmıştı. Özdemir'in bu nedenle Trabzonspor'un talebine sıcak bakmadığı belirtildi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
GS’li 2 ay önce
Fenerbahçe stadındakiler de sağlıkçı değillerdi zaten. FB yönetiminin holiganlarıydı. O kadar küfür kıyamet sağlıkçıların üzerine yıkıldı.
Ahmet 2 ay önce
pisliği yapan başkası cezayı çeken Trabzonlu sağlıkçı.Hiçbir işinizde adalet yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
16
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?